Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy történik nálatok az egy...

Hogy történik nálatok az egy éves gyerek reggeliztetése?

Figyelt kérdés

Babám 11 hónapos. Jelenleg felkelés után kap kis tápszert, majd kicsit később "reggelizik", kiflicsücsök, párizsiskenyér, lekváros kenyér stb.

Tervem az, hogy 1 éves korától tápszer helyett kakaót, karamellás tejet, tejet, tejeskávét adnék neki. Jól csinálnál? Vélemények, tapasztalatok, tanácsok érdekelnének...


2011. okt. 2. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki ilyesmiket, de majd csak ha bevezetted a tejet.
2011. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pld a tejbegrízt már sima tejjel kapják. Az bevezetésnek számít?
2011. okt. 2. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
én átmenetet választottam, babatejből csináltam a kakaót és a tejeskávét és egyszerre kapta a reggelivel, pohárból. Ha a tejbegrízt sima tejből kapja, akkor bevezetted már a tejet. arra azért figyelj, hogy akkor 3,5%-os tejet adj nekik,az egészségesebb.
2011. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy éves lett, akkor vezettük be a tejet, azóta kap sima tejet tápszer helyett.
2011. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 2. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!