Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Mit lehet tenni akkor, ha a 10 hónapos fiam többször felkel éjszaka, mert nem fér el a kiságyban?

Figyelt kérdés
Rengeteget forog, mocorog éjszaka és mindig máshogy fekszik, amikor bemegyek hozzá. Sokszor felébred. Mit tegyek? Ha a franciaágyon alszik, nyugodt az éjszaka. Viszont nem akarom odaszoktatni. Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 28. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Valaki járókában altatta ezért. Kipróbálhatnád-az nagyobb.
2009. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak óriási az ágyacskája (ifi-ággyá alakítható)

mégis minden este és éjszaka az ágy végébe kuporodik, de úgy, hogy csak úgy döng a kiságy a fejecskéjétől.

Nem győzzük igazgatni.

Lehet, hogy nem kicsi az ágyatok csak ő is szeret így ficánkolni, mint az enyém.:)

2009. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi "kipárnáztuk" oldalt, így nem tud "pörögni". Persze csak óvatosan nem mindegy mit raksz be mellé. egy-egy maci két oldalt-nálunk ez vált be. Ha hozzáér a buksija még jól is esik neki.
2009. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2.válaszolónak: ti mit csináltok? Mindig igazítjátok? Az a baj h az én fiam fel is ébred, és az egész éjszaka nem áll másból, csak visszaaltatásból, vigasztalásból.:-((
2009. ápr. 28. 08:55
 5/8 anonim ***** válasza:
én biztos hogy nem szorakoznék vele ha neki ugy jó és alszik én nem mozditanám el . Anyukáknak is jár az alvás!!
2009. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy azért kell fel mert kicsi az ágy . Azt csak te ugy gondolod. Én gyerekem is felkellt és azt hittem nem álmos mert sokat aludt délután én leszoktattam rola utánaolvastam, és átaludta az éjszakát! Ugy hogy nem ugy volt ahogy én találgadtam Az éjszaka alvásra való!!!
2009. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam is napi egyszer alszik, ebéd után kb 2 órát. De köszi a válaszokat!
2009. ápr. 28. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igen egy kicsit óvatosan arrébb teszük, előfordul, hogy felébred, de rendes és visszaalszik.:)

2009. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!