Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek a babátoknak 1....

Mit vennétek a babátoknak 1. szülinapjára ami esetleg hasznos is maradna a későbbiekben de mégis a baba használhatná?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Labda, homokozószett, homokvár-építő, medence, hinta, csúszda, bicikli, a te bicajodra neki ülés, hozzá bukósisak.
2010. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Játék házikó sátor! Lányom azt kapja imádja, sokat játszik benne, és azt ha jönnek látogatóba nagyobb fiúk lányom is szeretik!
2010. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Játék sátor alagúttal, tolókaros tricikli
2010. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
tolókaros tricikli. én ma vettem egyet a 9 hónapos kisfiunknak, de ahogy elnézem, sokáig jó lesz. Van egy 2 éves kisfiunk is és még őt is lehet rajta tologatni. SZUPER!!!!
2010. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Kis asztal székkel. Ikeában is lehet nagyon jókat kapni. 4-5 éves koráig szerintem bőven kihasználható.
2010. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mind jó ötlet.
2010. jún. 24. 18:01
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyet veszek: [link]

Van neki sátra is,és imádja azt is.

Homokozó,kismedence,dömper. csúzda.....

2010. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Mi könyveket vettünk neki,imádja azóta is őket!

Kapott még Fisher Price játékokat is(tanulókutya,kockafaló víziló),de azokkal egy szemernyit sem játszott azóta sem,így azokat nem ajánlom senkinek:(

2010. jún. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hintacsacsit vettem a kisfiamnak, szerintem sokáig ki tudja majd használni mert vannak kihajtható kerekei és "motorozni" is lehet vele, egyenlőre most csak tologatja, tetszik neki, hogy zenél a füle, néha azért rá is ültetjük és el van rajta néhány percig ha megunja egyedül leszáll róla. Mióta meg van mintha ügyesebben fejlődne a mozgásban, nem tudom, lehet nem a hinta csacsi az oka, de egyre többször próbál lépegetni ahogy tolja maga előtt. Nem bántam meg, hogy megvettem pedig amikor kibontottam nem igazán tetszett, nem ilyenre számítottam. (a teszveszen vettem és a képen nagyobbnak tűnt nekem) de mivel a fiamnak tetszik örülök, hogy mellette döntöttem. Kapott még mellé és kis sátrat ezt azért vettem mert nekem is volt ilyen kiskoromban és nagyon sokáig játszottam vele, mindig ebben babáztam, sokszor aludtam is benne:) Remélem neki is tetszeni fog. Apróbb dolgokat is kapott: 2 homokozó szettet, az egyikben van egy "malomkerék szerű valami" az nagyon tetszik neki, mindig pörgeti. És kapott még lapátot meg kis vödröt is amiket egyenlőre dobolásra használ :D De ha végre jó idő lesz akkor megyünk homokozni:) Angol mese könyveket is kapott, szoktam neki olvasni belőle, elbűvölik a szép színes képek.
2010. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár idén nem jó nyár van, lányom tavaly az 1. szülinapjára medencét kapott, triciklit, napszemüveget, hupikék törpikés törölközőt és dvdt, meg pár apróságot.
2010. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!