Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek az ilyen szomszéd...

Mit tennétek az ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Már 2 hete folyton hozzánk csenget fel kaputelefonon az egyik "kedves"fenti lakó.Elöször fél 11-kor este majd 9 körül ma meg fél 9-kor.Elöször, hogy engedjem be ma meg a közös költséges füzetet kereste rajtunk.Mi az első lakunk ő meg a 4.-en.10 hónapos a kisfiam és jön a foga nagyon nehezen alszik el.3-szor csengetett ma is és abból 2-szer nem szólt bele a harmadikra kezdte el ezt a füzetes storyt.Megkértem rá, hogy ha lehet ne csengessen fel mert alszik már a gyerek erre a válasza az volt, hogy ki a fa...t érdekel a gyerek.Azóta nem jött még fel pedig nagyon lesem és azt hiszem megharapja a lépcsőfokot.Kikötni nem köthetem ki a kaputelefont mert ugye jön a postás stb de akkor mi a megoldás?Ha van valami jó ötletetek akkor vevő vagyok bármire...
2011. okt. 5. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"erre a válasza az volt, hogy ki a fa...t érdekel a gyerek"


Akkor erre az a válasz, hogy a fa....t fogod beengedni. Majd szépen amikor hajnal 3-kor becsöngetsz hozzá.

2011. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kösd ki a telefont, amikor lefekteted a gyereket. A postás úgysem jön este. :)
2011. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki már ez sem hatott!Ma a párom este 11-kor ér haza munkából és fel akar szólni neki kaputelefonon, hogy nincs nálunk a füzet!De ennél azért durvább kellene.Egyébként egy iszonyatosan bunkó nagyképű nő ez.
2011. okt. 5. 20:56
 4/22 anonim ***** válasza:
Általában a jószomszédi viszony és a kölcsönös tolerancia híve vagyok, de ahol valaki kijelenti, hogy a f..szt érdekli a másik problémája (jelen esetben egy gyerek), azt üvöltve küldeném el a k. anyjába. A párod pedig emelt hangon közölje, hogy még egyszer ne merészeljen zavarni titeket.
2011. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát nő ide vagy oda mivel Te nem tudsz felmenni a baba miatt menjen fel a férjed és rendezze le végleg. Mit képzel magáról, hogy így beszél a gyerekről és Veled? Hát az ilyennek tudnék mit mondani de gondolom a férjed is fog tudni:) Remélem megemlegeti!!!
2011. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ki van támasztva a bejárati ajtó azóta is itt várom, hogy hazajöjjön az biztos, hogy nem teszi zsebre amit kap.Most hagytam abba a tornát úgyis úgy, hogy kivagyok gyúrva:):)

Valami hasonló gonoszság nem jut eszetekbe mert szerintem ennek se a szép szó se a kiabálás nem fog hatni hiszen már szóltam neki régebben is.

2011. okt. 5. 21:10
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez a helyzet, csak a részeg szomszédok nem tudják sosem eltalálni a kapucsengőt. :(Ötletem nincs, de ha találtál valami frappánsat, oszd meg velünk is légyszi! :D
2011. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

bébiőrt tekerjétek fel maxra és mehet fel vele éjjel a férjed mikor sír a baba, vajon akkor is a f.szt fogja érdekelni? :P :DD hihi de telibe röhögném :D

de minimum egy hajnali csengetés jár neki :)

2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nincs bébiőrünk sajnos,pedig ez jó ötlet:)

fel kéne nyomnom a vámosoknál mert Józsefvárosi cuccokkal üzletel mindig.Szerintetek?

2011. okt. 5. 21:23
 10/22 anonim ***** válasza:

-menjen fel a párod este, és ragassza le ragasztószalaggal a csengőjét, így csörögjön neki egyfolytában, majd holnap este megint, vagy ne is holnap egy hét múlva, csak hogy érezze a törődést:-)

de ha valami egyéb eszembe jut, akkor még leírom! Ilyen emberek esetén buzog bennem a jóindulat. :-) gusztustalan egy nő.

2011. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!