Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam már nem...

8 hónapos kisfiam már nem szopizik, de a tápszert sem fogadja el, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Védőnő azt mondta, hogy 1 éves korági mindenképp adjak neki tápszert, már mindenfélét kipróbáltam, de sem itatópohárból, sem cumisüvegből nem iszik semmit, pohárral 1-2 korty megy, de inkább bohóckodik vele...

Mit csinálja?


Reggelire, uzsonnára, vacsorára sok tejterméket kap: tejpépet, túrót, joghurtot, baba tejbegrízt de a védőnő azt mondta az nem elég


2011. okt. 6. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Adj neki tejet,azt valószínűleg elfogadja.
2011. okt. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megunta a tápszer ízét?Kipróbálhatnál másikat.

Én lányom is 12-én lesz 9 hónapos, és most kezdett el küzdeni a tápszer ellen.Én sem örülök neki.1 éves korukig meg kell maradni napi 500ml tejalapú táplálkozásnak..

Védőnővel, vagy orvossal beszéltél már erről?

2011. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: tehéntejet? nem, azt azért nem adnék neki minimum 1 éves koráig...


második válaszoló: még semmilyen tápszert nem ivott, most választottam el a ciciről! Jobban mondva este még van cici, de már lassan azt is elhagyjuk (egészségügyi okok miatt)


Védőnővel beszéltem erről, ő azt mondta, hogy mindegy hogy hogy, valahogyan próbáljam vele megitatni... Sok segítséget nem kaptam. Pedig édes almás Humana tápszert vettem, tettem bele egy lehelletnyi tejpépet is, tényleg finom, még nekem is ízlett, de ő nem issza, pedig a tejpépet amúgy meg imádja

2011. okt. 6. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja ne haragudj.Félre értettem!!Ill. olvastam...

Akkor lehet szoktatni kéne az izéhez, mint mondjuk a hozzátápláláskor.Simán natúr próbáltad a tápszert?Vagy egyből ilyen ízesítettet kapott?

2011. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!