Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valamelyik anyuka...

Adott már valamelyik anyuka lenmagolajat hathósának a főzibe? Borzasztó szorulásos.

Figyelt kérdés
Kamillatea töményen, cukrosan már nem segit, laveolac szirup (3 szor adtam) semmit sem csinált, nem normális, hogy lassan két hete kétnaponta hőmérővel kell piszkálnom, mert olyan keményet kakil, hogy egyedül nem tud szegény kicsikém! Most vagyok az étrendjének átalakitásán, hogy tápi helyett gyümit kapjon, de kéne még egy kis segitség. Alig iszik, de folyamatosan kinálgatom, teából kicsit több csúszik , mint vízből. Itt olvastam, hogy 8 hós főzijébe ajánlottátok. Hathósnak is mehet egy kevés?
2009. ápr. 29. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem adhatsz neki keveset, de itasd sokat, az segít. olyan 2-3 decit min. gyümit is kaphat, barack, szilva segít.
2009. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!