Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám rávenni a babámat,...

Hogy tudnám rávenni a babámat, hogy többet igyon?

Figyelt kérdés
Alig iszik meg egy decit egy nap, még ha meleg van, akkor sem! Próbáltam vízzel, teával, üdítővel, mindennel, de nem akar inni! 11 hónapos, már csak kétszer eszik egy nap tápszert, ennyi elég lenne neki? Amúgy az, ha valaki keveset iszik, lehet örökletes? Mert sajnos én is ilyen vagyok!
2011. okt. 6. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem iszom sokat, szinte semmit, de az ikreim meg nagyon sokat!

A nagy melegben sem ivott?

Szerintem nem tudsz mit csinálni! Majd rájön, hogy szüksége van rá! Lényeg, hogy próbálkozz minden nap többször!

Milyen teát próbáltál? Instant vagy filteres? Hogy ízesíted?

Ezeket is gondold át!

2011. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Sorstársam!!!


Olyan mintha rólunk írtál volna, annyi különbséggel, hogy a kicsi már 17 hónapos és még anyatejes! Gondolom akkor már mindent kipróbáltál ugyanúgy, mint mi. (tea cukorral-cukor nélkül-forralt víz-babavíz-gyümölcslé dobozos-facsart-üdítő-instant tea, pohárból-kiskanállal-üvegből....)Nyáron a 38-40 fokokban is max 2dl-t tudtam egy nap kortyonként beleimádkozni! nekem mondjuk annyiból szerencsésebb a helyzetem, hogy sokszor tudtam/tudom cicire tenni. Védőnő azt mondta, hogy ha nagyon meleg van sűrűbben próbálkozzak. De a gyerek úgy is jelzi/tudja, hogy mennyi folyadék kell neki. Ja meg nagyon szereti a gyümiket, így abból is többet adtam neki 8alma, barack, dinnye).


Lehet ebben valami, mert Én sem vagyok nagy ivó, egyszer majdnem kórházba is kerültem, mert nem ittam és már vért pisiltem. :( Akkor nagyon megijedtem és azóta iszonyatosan figyelek erre. Egy jó trükk: Vegyél egy nagy 1,5 vagy 2 l-es műanyag palackot és engedj bele vizet (Én nem szeretem az ásványvizet). Vidd magaddal abba a helyiségbe ahol sokat tartózkodtok (nappali, háló) , legyen kéznél és hidd el tudat alatt többször fogsz inni! Nekem bevált.

2011. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, mindent kipróbáltam! Teából is több ízt, gyümiléből is több ízt, kanállal, pohárból, cumisüvegből, mindent! Nálunk is a nagy melegben is max. 2 decit ivott meg! Nekem is voltak problémáim terhesség alatt abból, hogy keveset ittam, ezért is szeretném, ha a picurom nem lenne olyan, mint én!
2011. okt. 6. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom ennyi idősen szintén alig ivott, de most 18 hónapos és már sokat iszik! Kinőtte valahogy! :D Remélem nálatok is így lesz! Praktikát nem tudok mondani, mert nem vált be semmi. Az idő megoldotta.
2011. okt. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, 8 hónapos a lánykám, reggel és este cicizik csak és 4x szilárdat eszik. Semmit és semmiből nem hajlandó inni, én sem tudom mit tegyek:(
2011. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!