Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a babámat, hogy többet igyon?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a pisiszag!! Naponta csak 1 dl-t iszik ha beleerőltetem apránként!Már mindent próbáltam tea,gyümilé szóba se jöhet egyáltalán nem issza, víztől meg öklendezik.5 hónapos a babám.tápszeres baba.szerintem a pelus sem elég pisis sokkal több volt régebben a pisi.menjünk dokihoz?
2009. júl. 23. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudtam rávenni a kislányomat, hogy igyon, hogy megmelegítettem a teát testhőmérsékletűre. Azóta elfogadja, sőt!

Úgy tudom a tápis babáknak fontos inni.

2009. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki különböző teákat, először cukrosan, aztán napról napra csökkentsd benne a cukrot! Nálunk is volt ilyen gond, én most már natúran is megissza.
2009. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

8 hós a fiam és én is csak max.1dl-t tudok beletunkolni.

csak vizet hajlandó meginni. teától szinte hány.....

2009. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,de már melegen is próbáltam de csak reggel hajlandó inni.
2009. júl. 24. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém sem akart, aztán meg egyszer csak IVOTT :) Mindig kínáld meg, többször is egy nap és ha kitolja én még 4-5ször azért visszadugom a szájába, van, hogy ötödszörre iszik balőle. Türelem. ha igényli, fog inni!
2009. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Attól félek ,hogy valami baja lesz ebben a nagy melegben!!!!
2009. júl. 25. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Nagyobb babánál nekem azt javasolta a dokinéni, hogy adjak neki pl ropit vagy valamit ami sós. Ha már hozzátáplálsz, akkor sózd meg a főzelékét, és arra inni fog. Ha csak tápszert eszik, akkor nekem is csak annyi az ötlet, hogy több féle innivalót próbálj végig, és cukrozd meg nyugodtan.
2009. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg egy nagyon picikét hígabban adni a tápszert. Ugyanannyi kanál por és egy picit több víz. Tudom, hogy ez nem "szabályos". De végső esetben jó lehet. Így olyan, mintha inna evés után. Az enyém sem ivott sokat annak idején. Mindig úgy borítottam a csapba a megmaradt teát esténként. Ő is tápszeres volt és kb 1 dl tea fogyott el egy nap. De semmi gond nem volt. Végülis csupa folyékony táplálékot eszik, lehet az az 1 dl pont elég neki plusszban.
2009. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szomjas úgy is inni fog. Az én kislányom sem ismerte a cumis üveget mert anyatejes de ebben a melegben elkezdtem neki vizet 100% gyümi leveket adni és egyszer csak elfogyott az üvegből! Kitartás és próbálkozz napjában többször.
2009. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kertelek, ez nagyon kevés. De az az érdekes, hogy egy baba, ha nagyon szomjas, tényleg iszik! .Naponta rendületlenül próbáld őt innivalóval kínálni. Az én kisfiam sem eszik mostanában annyit, mint kezdetben; de ha nagyon éhes, akkor ráfanyalodik a tápira. Orvosnak, védőnőnek azért mutasd meg szerintem , illetve mondd el mi a helyzet!!

2009. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!