Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overálban segítség? Mekkorát...

Overálban segítség? Mekkorát vegyek 14 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Babánk 80cm és 10,3kg. felsőben olyan 74-80-ast hord, nadrágban pedig 80-86-ost. Most hanyas overált vegyek neki? ezekből eggyel nagyobb kell? van aminek jó lenne a hossza, egy 86-os, de nem tudom azt vegyem meg vagy a 92-est? mert az utóbbi meg túl nagy lenne neki.


Tapasztalt anyukák, tudtok tanácsot adni?


2011. okt. 7. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menj be egy boltba és próbáld rá, de szerintem 86-t. Nekem 12 hós a lányom és kb 2 hónapja semmit nem nött. 75 centi, szerintem most majd ugrik egyet de szerintem ha alsóból 86-t hord max akkor az elég lesz a télre. de kaptam egy akkora 86-s kantáros nadrágot ami még a 3 éves unokahugomra is jó.
2011. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok fel a boltban. Az a baj, azért nem igazán tudunk így segíteni, mert eléggé eltérőek a méretek. Volt, hogy ugyanazon méret az egyik tipusu ruhából kicsi volt, egy másik esetében meg már nagy...

Szóval az a tuti, ha rápróbálod, vagy legalább hozzá méred.

2011. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

teszveszről vennék neki, így nem tudom rápróbálni. Nem nagy összegben gondolkodtam olyan 1-2ezerért, tényleg csak az utcára ha járni tanul és elesik séta közben.


azért köszönöm nektek.

2011. okt. 7. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
turiban nézd meg, de látatlanba ne vegyél, csak ha rápróbáltad
2011. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél így, mert ha kicsi, akkor ugye nem tudod ráadni, ha nagy, abba belenőhet a tél folyamán, de akkor meg csak kell egy másik is, mert főleg, ha most tanul járni, még könnyebben elesik benne. Mi is turiba vettük, teljesen hibátlan, nem is látszott rajta semmi használat, és 1800 Ft volt.
2011. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De azt is csinálhatod, hogy megkéred az eladót, hogy mérje le pontosan. Teljes hossz, lábhossz, ilyesmi. Ami fontos lehet.
2011. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. kértem pontos méreteket, több helyről. Sajnos turi nincsen a közelünkben, ami meg van az 3000Ft/kg és nem látok már ilyen "nagy" rucikat ott. inkább piciket. köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 8. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!