Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdte használni...

Mennyi idősen kezdte használni babátok a bébikompot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok okos anyuka!

GYerekorvosok, konduktorok ellenzik!

Ti mitől gondoljátok, hogy jó? Mert még nem láttok semmi bajt a gyereketeken? Ez elég gyenge érv!

2011. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia, egy szó mint száz, én fejlődésneurológushoz hordtam a fiamat, és amikor mondtam neki ötletként a kompot hát azt mondta, hogy aki kitalálta annak egyrészt biztosa nem volt gyereke, másrészt nem volt normális, határozottan ellenezte!

A hozzászólóknak igaza van, a mentális problémák valóban akkor jönnek elő, amikor már nem is gondolnál a kompra, pedig bizony nagyon nagy károkat tud okozni a babáknál, csak a fizikai problémák egy kisgyereken hamarabb észrevehetők, mivel azt látod a szemeddel, a mentális problmémákat pedig a kifejezőkészség előrehaladásával látod csak, azért lehet megmondani pl. csak egy kb. 10 hónapos babáról, hogy komplikáció esetén mennyire károsodott.


Én nagyon ajánlom neked a járássegítőt, az viszont nagyon jó találmány, és majdnem arra való, mint a komp. Viszont én hiszem és vallom, hogy jobban megmozgatja a babát, mert nekünk olyan van, aminek az elején játékok vannak, eléguggol, odaül a mai napig és nyomkodja, simán elszöszmötöl vele annyit, hogy én összedobjam az ebédet. A másik, hogy általában két fokozatba állíthatók, és - legalábbis a tescos ami nekünk van - elé lehet ültetni is a babát már amikor ülni tud, a fiam nagyon élvezte, hogy kitárult a világ. amikor mászott tolta maga előtt, nagyon kis ügyes volt.


Szóval kompot tényleg ne, járássegítőt viszont nagyon ajánlom!

2011. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!