Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy jogosult...

Honnan tudom, hogy jogosult vagyok-e a TGYÁSra, vagy GYEDre?

Figyelt kérdés
Sajnálom, de nem tudom, mit jelentenek, és mikor vagyok jogosult rá. A gyedet tudom mit jelent, a TGYÁS-t nem. Első gyerekemmel gyesen voltam, most jön a következő, ezért érdekelne. Köszönöm
2011. okt. 10. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztál terhességed előtt? És meg van e még a munkahelyed?
2011. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsen munkahelyem most, mert tartósan beteg a lányom, vele voltam itthon sokat, mert betegeskedett. Utoljára juniusban volt munkahelyem!
2011. okt. 10. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha meg van a 180 napod, akkor meg kapod, ha nincs akkor sajnos csak gyest, fokol kapni.
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 180 nap kevés, 365 nap kell ahhoz, hogy ne csak gyest kapj.

És ha jelenleg nincs munkahelyed június óta, akkor sem fogsz kapni se tgyást, se gyedet.

2011. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem 180 napom volt és kapok tgyást
2013. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
180 milyen napod? És előtte dolgoztál? Mettől meddig? Jártál iskolába? Ha csak 180 napig volt szülés előtt munkaviszonyod, akkor nem jár a tgyás és a gyed sem. HA táppénzen vagy, az is biztosítotti nap.
2013. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!