Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsi típust...

Milyen babakocsi típust ajánlotok? Vízszintesre dönthető sportrész, hogy mózes helyett használható legyen lábzsákkal. Hordozó csatlakoztatható legyen. Max 50 ezer

Figyelt kérdés
bolygós kerék elől, ezen kívül állítható legyen a sportrész csatlakoztatása, egy kézzel tolható, unisex, levehető huzat, könnyebb fajta...
2011. okt. 11. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Húha, nem könnyű... (első vagyok)


Akkor az Abc-m kiesik, ez tuti. Széles is, tehát át sem tudnád fogni.

Mostanában rengeteget néztem, amik könnyebbek, azok mózesesek, és a sport részük meg kagylós, mint a buzz-nak.

A quinny senzz-t nézted? Az is könnyebb, van hozzá mózes, és dönthető az ülőrésze.

illetve eszembe jut még egy pierre cardin 693, ez sport kocsi, 9 kiló körül, de míg pici rá kell tenni a hordozót, úgy meg már nehéz megint.

Az espiro vector air, ami nagyon könnyű. Chipolino maxima 3xm(ez asszem nem is kagylós)De olyan a sport része, hogy félnék, legurul oldalra a gyerek. A nem 3xm meg megint kagylós.

kocsiba nem tudnád rendszeresen betenni?

2011. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kicsit átalakultak az igények: most az espiro vector 4 air (ezt írtad te is) és a 4baby izzy között vacillálok. Van ezekről infód? A legfontosabb a kis súly, nagy mózes és a hordozó csatolhatóság is....3 in 1

Asszem a 693-as nem multifunkciós...legalábbis sehol sem látok hozzá mózest, csak a hordozót és a súlyát sem látom (sokszor láttam már, h azt írják könnyű és 10 felett van az alapsúlya)

Az utolsó kérdésedet nem értettem:)) hordozóba?

2011. okt. 12. 13:11
 13/14 anonim ***** válasza:

a 693-ashoz nem csatlakoztatható mózes sajnos. Az csak egy sport kocsi, és arra tudsz rátenni egy hordozót.


A 4baby -t nem láttam élőben, nem is nagyon tudok róla, de igazából az espiroról is csak annyit, hogy láttam már az utcán... Én ezeket annak idején kizártam a kagylóülés miatt. Neked viszont volt buzz-od, erről te tudnál inkább mesélni, hogy milyen. :)

A senzzt nézted? Arra lehet kapni mindent, mostanában volt fent egy vaterán, igaz 60 körül, de szerintem lehet alkudni. Az tuti könnyű.

Ja, a kocsiba rakást úgy értettem, hogy rendszeresen be tudnád-e tenni a babakocsit oda, tehát ott tárolni. Ha mész sétálni onnan kivenni, és oda visszatenni ha hazaérsz. ez jutott még eszembe.

Mert nekünk van egy zappunk, (quinny), ami ugye 6 kiló, és irtó picire csukható. De mikor úgy vittem le a negyedikről, hogy egyik kezembe a váz, másikba a hordozó, hát... nagyon nehéz volt úgy is. ezért gondolom, hogy vmi más megoldás kéne, mint hogy felcipeld.

2011. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ABC design babakocsit vettünk, Turbó S6-ot 25.000Ft -ért használtan. VAn hozzá mózes, és bébihordozó is. A Brendon honlapján ott van, meg tudod mézni a videót. Csak azért írom le, mert én sem hittem volna, de ki lehet fogni. Egyébként nehéz, 14 kg, de a szomszédunk pl. a kocsijuk csomagtartójában tárolta, és csak a hordozót / mózest hozta fel. Amikor a sportrész kellett, azt már nyilván nem.
2012. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!