Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif PC? Használja valaki,...

Sedatif PC? Használja valaki, ha a kicsi rosszul alszik?

Figyelt kérdés
Éjszaka gyakran ébred kisfiam és ezt ajánlották. Megvettem, de még nem mertem neki adni. Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2011. okt. 14. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért: Mennyi idős a babád? Ezt tudtad?


12. Adható-e a Sedatif PC tabletta gyermekeknek?


Csecsemõknek a félrenyelés veszélye miatt nem adható!


Hiperaktív kisgyermekeknek, akik a tablettát biztonsággal el tudják szopogatni, adása javallott.

2011. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem használtam, de egy ideig nekem is elég rossz alvó volt a fiam. Akkor próbáltam először ki a citromfű teát. Még anno hugomnak ajánlotta ezt az orvos kiskorába. Ő se aludt sokat. Nekünk bevált, fektetés előtt egy órával elkezdte kapni, volt, hogy elfogyott alvásra(2dl) és átaludta az éjszakát. Mindig akkor adtam neki abban időszakban amikor nagyon sokat kelt éjszaka. Most már nem kell neki, így is átalussza, de amikor előjön nála a nem alvás egyszer egyszer kap egy üveggel. Nekünk megoldotta a problémát. Te nem próbáltad még? Vagy nem használt?
2011. okt. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
9 hónapos! Nem próbáltam még, de előbb azt fogom.:) Köszönöm !
2011. okt. 14. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk a sedatif-ot, kicsi vízben feloldva megitta, így nem nyeli félre a tablettát. :)
2011. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak:minden homeopátiás bogyót fel lehet oldani egy kis folyadékban,így ki van zárva,hogy félrenyelje a golyócskát.Én mindkét pici gyerekemnél így alkalmazom(általánosságban)
2011. okt. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is vízzel akartam adni, csak elbizonytalanított az, hogy csecsemőknek nem szabad. Akkor biztos csak a félrenyelés miatt írták oda? mondjuk elég hülyeség, mert még előrébb írja hogy vagy el kell szopogatni, vagy fél pohár vízben fel kell oldani.... akkor a 3. válaszolónak ez bevált?
2011. okt. 15. 07:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Én összetöröm a tablettát és a tápszerébe keverem.
2011. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Aztaaa! Én soha nem adnék ilyen gyógyszereket a gyereknek!:O ez durva! Most ledöbbentem!:O
2011. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a citromfüvet és használ!:) Köszönöm!
2011. okt. 18. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:
a "citromfüves" vagyok, örülök, hogy segíthettem:)
2011. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!