Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vesztek a...

Milyen babakocsit vesztek a babának? Márkája?

Figyelt kérdés
Akkora a kinálat ogy nem tudom milyet válasszak
2011. okt. 13. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

utolsónak:

-toltál már nem bolygókerekes kocsit?

-fordukltál már be vele egy sarkon (meg kell emelni) a bolygókerekes babakocsi,ami nekem volt, egy helyben megfordult, a kerekét lehetett fix-re is állítani és egy kéázzel simán tudtam tolni


de ha ki akarsz cseszni magaddal, akkor egy ne boylgókerekes lengyel babkocsiot veszel:-(((

2011. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

22:45-nek szerintem azért felslegse mózeskosár, mert csak prá hónapig használod

nekem mind a két gyreknél sima vízszintesig fektethető sportkocsi volt (egyik gyrek január, a másik március eleji)

lábzsák, újjszülött szűkítő és kész.

4--5 hónapos koruk között mér félig fekvőbe raktam(máskülönben ordítottak), kisebbik 6 hónapos korától már csak ült(magától) benne, nagy meg 7.


a kicsinek TS-es volt, így hordozót sem kellett külön venni, mér elmútl két éves, amikor eladtam kocsit féláron, addig végig használtuk, nem kellett lecserélni

2011. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Toltam már és nekem nagyon tetszett. Meg hát falun lakunk, és nincs mindenhol aszfalt ezért valahogy strapabíróbbnak tűnik nekem. De hát kinek mi jön be. Nekem ez tetszik.
2011. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenem van, és imádom! Könnyű, jól kezelhető, kényelmes, a buszon is elfér, mert nem "giga-mega" nagy, és most nagyon jó áron van! Bár én 25-ért vettem, de szerintem annyit simán megért!

2011. okt. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Dorjan Danny Sport 3-as van. Nagyon szeretjük. Travel systemes. A tulajdonságai és az ára miatt döntöttünk mellette, és nem bántuk meg. Már 10 hós a babánk, és szereti a kocsit. A hordozó is jó, mert nem túl mély, a mózest meg kifejezetten szerettem használni. Sokszor napközben is abban aludt a babám a szobában. A mózese jó tágas.

A sportrész is jó.

Könnyen lehet tisztán tartani, és nagyon egyszerű tolni. Kifejezettem nagyobb kerekű kocsit kerestünk, de megérte. Még sehol nem akadtunk el, pedig már hóban, sárban, buckákon is mentünk. Egy kézzel is könnyen tolom. Nagy a bevásárlókosara. A sportrész ledöntésének a módja lehetne egyszerűbb, de hozzá lehet szokni.

Elég nagy, de a többi tulajdonsága ellensúlyozza ezt a körülményt, pedig hetente 2x tömegközlekednem is kell.

Nekem fontos volt, hogy ne legyen túl alacsonyan a baba, a derekam nem bírná. Ez sem egy utolsó szempont.

Fixálhatom az első kerekeket, így ringatni is lehet a babát, ha nem akar aludni.

2011. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!