Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell ápolni az első...

Hogyan kell ápolni az első kibújt fogakat?

Figyelt kérdés
Láttam a DM-ben gumifogkefét, de azt biztos, hogy a torkára dugja. Vagy nekem kell tartani hogy rágcsálja? 1 hónapja van lent 2 foga, amik már egyre jobban nőnek kifele. Gondolom már ápolni kellene őket...
2011. okt. 14. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte neked kell tartani, majd idővel magának tartja majd. A Dm-es nagyon jó, mi is azt használjuk.
2011. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi azt rágókának használjuk. eleinte én tartottam, mostmár maga megoldja.


esténként nedves törülközővel kell áttörölni a fogacskákat, hogy a lepedéket eltávolítsd.

ha kibújt lennt is, fenn is, akkor óvatosan, oldalról nyúlj a szájába, mert nagyon tud harapni!

2011. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ici-pici fogkefével, de természetesen neked kell csinálnod! Nyugodtan tehetsz rá a korának megfelelő fogkrémet is.

A gumi fogkefe (ha ugyanarra gondolunk), aminek nincs sörtéje, inkább íny masszírozásra jó, illetve arra, hogy szokja a rituálét, míg nincs foga.

2011. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DM-ben vettem neki fogkefét, pici sörtés, és kerek a fogója, hogy ne tudja a torkára dugni. Babáknak való fogkrémet is ott vettem neki, amit le is nyelhet. 14 hónapos, és tudja, hogy minden fürdésnél jön a fogmosás, először én mosom meg neki, aztán ő magának. Jó móka, nem bánja!:)
2011. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!