Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit hörrög a kisfiam, de...

Kicsit hörrög a kisfiam, de nem lázas.37 a hője. Hogyan előzzem meg a megbetegedést?

Figyelt kérdés
4 hónapos.
2011. okt. 15. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
adj neki cebion cseppet.Ha köhögne akkor ambroxol köptető,az recept nélüli,vagy stodal szirup.Ha van otthon calcimusk,akkor napi 2x fél ampulla.
2011. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt ma reggelre nálunk is.

Cebion csepp, Stodal szirup és Nasivin orrcsepp mert kicsit folyik az orra is.

16 hónapos.

2011. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cebionunk van, abból mennyit adjak neki? Amikor sír, rekedt is a hangja kicsit.
2011. okt. 15. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Stodal vagy ambroxolt akkor veszek, ugye nem késő holnap, vagy azután? Ilyenkor nincs gyógyszertár nálunk. Melyiket vegyem?
2011. okt. 15. 14:33
 5/6 anonim ***** válasza:
cebionból én ha beteg akkor napi 2x 10 cseppet adok.gazából mindegy. a stodal az homeopátiás,édes lötty,abbl kis kávéskanálnyi kell neki belőlle.Az ambroxol málnás,de nem minden gyerek szereti,az én fiam például nem,ő a rinatiolt szereti az cseresznyés,azt is lehet egy hónapos kórtól és szintén recept nélküli.nézz körül,mert van olyan patika ami nyitva van vasárnap is délig.Addig otthon főzz neki hagyma teát.adhatsz neki kevés kamilla teát is,csak azzal vigyázz mert van hashajtó hatása is.
2011. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cebion-ból én is 2 x 10 cseppet adok, ha beteg. Stodal szirupból 3 x kis kávéskanálnyit. És nekünk van itthon Baby Luuf Balzsam, azzal reggel és este bekenem a hátát.

Ma reggelre már jobban van a kislányunk de éjjel elég sokat köhögött :(

Jobbulást!!!

2011. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!