Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szomszéd ismét alkotott?...

A szomszéd ismét alkotott? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Emlékeztek a kérdésemre?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ma ismét volt egy incidens...

Most nem kaputelefonon hanem kopogva de úgy kopogva, hogy azt hittem bejön a keze az ajtón érdeklődött ismét a füzet után...

Elküldtem melegebb éghajlatra és erre most azt kezdte el mondani, hogy ő akkor és annyiszor csenget fel hozzánk ahányszor csak akar mert mi csak egy koszos albérlők vagyunk ő meg lakástulajdonos és vannak jogai nekünk viszont a tulajdonosokhoz kell alkalmazkodni.

Sajnos megint egyedül voltam itthon a pici meg a járókába elkezdett sírni gondolom megijedt a kiabálástól ezért csak annyit mondtam neki, hogy addig induljon el az emeletre amíg van mivel.

Mit tegyek csajok ezt már nem lehet bírni ennek nem hat semmi.Ilyen gonosz ember még a mesében sincs!


2011. okt. 16. 19:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy ha nem hagyja abba, akkor feljelented zaklatásért. Ha valamit akar töletek, akkor irásban (ajánlott levélben) szólitson fel benneteket, mert igy egyrészt értelmetlen a dolog, másrészt könnyen ráfázhat.
2011. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Felhívtam a főbérlőnket is ő is nagyon kiakadt azt mondja ha szólna neki biztos annál többet csinálná...
2011. okt. 16. 19:31
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre már tényleg nem tudom, hogy mit mondjak, pff... Tényleg hogy lehet ennyire rossz indulatú. Szerintem szúrj ott ki vele, ahol csak tudsz.
2011. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia, elolvastam az előző kérdésed is és megihletett. Eléggé kisstílű dolgok, de nagy dózisban biztos kiborító.

Kutya kaki a lábtörlő alá, fogkrém a kilincs alsó részére, pillanatragasztó a zárba, csengő, kaputelefon leragasztása, az összes létező szórólapot gyömöszköld be a postaládájába, add meg minden telefonon kereskedő ügynöknek a számát azzal az indokkal, hogy tuti érdekelné, ragazd tele rágógumival az ajtaját...ha a szép szó nem használ...

2011. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szörnyű tényleg! Én biztos kiköttetném a kaputelefont, az biztos. Nekem ki van kötve, a postás ismeri a számomat, és a barátok, ismerősök ha jönnek, mindenki mobilon szól fel, így nem tudnak ismeretlenek zavarni soha :) Az ajtón kopogásról meg annyit: Tegyetek fel rá kívülről egy jó vastag szivacsot, és ha akar se tud kopogni. Én biztos kiszúrnék vele a fenti két módon. Előbb-utóbb lekopik.
2011. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha legálisan vagytok ott bérlők, akkor menj be a rendőrségre és jelentsd fel zaklatásért. Ha fű alatt, akkor sajnos csak az alattomos megoldások léteznek. Az meg csak lehet eldurvítja a helyzetet.

Esetleg a férjed beszéljen vele.

2011. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A kaputelefont kiiktattuk már gondolom azért is próbálkozott a kopogással.Holnap reggel piac lesz itt a városba és oda szokta vinni a józsefvárosi hamis cuccait.Erre fogok ráállni van jó pár vámos ismerősöm.Soha nem ártottam senkinek még egy légynek sem de ez a nő elérte a tűrőképességem határát.
2011. okt. 16. 19:53
 8/26 A kérdező kommentje:
Legálisan lakunk itt persze már több mint 3 éve.A férjem is beszélt vele megkérte, hogy ha lehet... de ezek szerint ez sem hatott.
2011. okt. 16. 19:54
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a vámosoknak a piac miatt, és amit az egyik válaszoló írt, fogkrém a kilincsre és hasonlók, én bevetném a helyedben. Hogy lehetnek ilyen tuskó emberek? Remélem meg tudjátok oldani. Ha nem, akkor én simán feljelenteném zaklatásért.
2011. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Megértelek. Amíg társasházban laktunk és a férjem volt (még mindig Ő) a közös képviselő, sokan olyankor csengettek mikor a gyerek aludt. Igaz ilyen beszólásuk soha nem volt, csak engem idegesített, hogy egyfolytában zaklatnak. Így a kaputelefont kiiktattam. Igaz nálunk a folyosó ajtó is külön nyílt, így oda már csak azok tudtak bekopogni akik a folyosón laktak.

De a lényeg.

1. Attól még hogy albérlők vagytok, nincs joga bármikor becsöngetgetni, zavarni Titeket.

2. olvasd el a házirendet, és ha van valami, szólja a közös képviselőnek, hátha tud tenni valamit (főleg ha a közös költségről van szó).


Gonoszság: hajnali 3kor felmennék és dörömbölnék, majd egy füzettel beállítanék (pl amibe rajzol a gyerek és hasonlók) hogy itt egy füzet, nálatok csak ez van.

A piaci dolog szerintem nem nyerő, mert attól még ugyan úgy fogja keresni a füzetet. Én a közös képviselőt javasolom.

Én is tuti kiakadnék és üvöltenék vele ha ilyen lenne.

Majd írj mik a fejlemények.

2011. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!