Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukáit...

Tápszeres babák anyukáit kérdezem, hogy mennyit és milyen időközönként eszik 4 hónapos babád?

Figyelt kérdés
24.-én lesz 4 hónapos a babám, 2 hete elapadt a tejem teljesen sajnos,így átálltunk a tápszerre. 2 hós korától pótoltam már neki vele,de kisebb mennyiségekkel. Most tápszerből 150-170 között eszik, de egy nap max. 4x. A széklete napok óta zöld, doki szerint túl van etetve. Ha kevesebb tápszert adok neki,akkor sír,de azzal is kibír 4 órát. Helyes ez így? Nálatok hogy megy ez? Köszönöm...
2011. okt. 16. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,

születési súly volt 3870g mielőtt még azt mondanátok, hogy túletetem.

2011. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

4honapos kisfiam 150ml tapszert eszik reggel es este napkozben pedig 120ml-t

ha nyugos eves utan teat itatok vele kb 20ml es utana jol van kb.2,5-3 oran keresztul kiveve ha alszik mert akkor akarmennyit alszik ehes lesz ilyenkor az eltelt ido aranyaban kap 90-120ml kozott (mondjuk ha csak egy orat alszik 90ml)

meg nem kezdtem el hozzataplalni de egyenlore nem is szeretnem meg nem ajanlja a vedono se se az orvos!

2013. máj. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!