Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt tanulhat meg...

Mennyi idő alatt tanulhat meg a kiságyban aludni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kislányom születésétől kezdve köztünk alszik.Pár hónapja elértem azt hogy nappal a kiságyban aludjon.De éjjel még mindig köztünk alszik.És ugye ő már nem csak egy helyben fekszik.Nem férünk már el 3an az ágyon.Neki is kényelmesebb lenne ha a kiságyban nem kelne fel arra ha megfordulunk vagy ha visszarakom a helyére.Kézben alszik el így szoktam elaltatni.Ezzel semmi gondom nincs(még :-) ) csak azzal hogy ő fél óra múlva miután elaludt elég éberen alszik.sőt fel is kel és nagyon nehezen alszik vissza.Ilyenkor már nem kell ringatni.Most este beletettem a kiságyba miután elaludt a kezemben.Az előbb fwel is kelt és nekiállt játszani.De most odabújt a babájához és úgy néz ki visszaalszik.De ez még csak az első este és mèg az éjjel is hosszú.Ha felkelt éjjel eddig elég volt inni adni és cumi aztán visszaaludt.Nem vagyok híve a sírno hagyásnak SOHA nem hagytam sírni.Szerencsére nem sírós amúgysem.Szóval azt ne kérjétek hogy hagyjam sírni majd elalszik.Ilyenkor hagyjam csak ne menjek oda aztán visszaalszik?Vagy odamenjek ringassam?Vagy mit kellene csinálnom hogy hamarabb visszaaludjon?9hónapos és azért szeretném odaszoktatni mert nemszeretném hogy míg én alszom "lelépjen"mellőlem.Mindenki tanácsát szívesen fogadom de kioktatást nem kérek.(nem most kellett volna...stb)

Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!


2011. okt. 16. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jol csinalod. Hagyd a kisagyban, ha felebred, akkor ott nyugtasd meg, legyen mellette a kisagyban viz es cumi is, igy elobb utobb magatol is visszaalszik majd.

A mi lanyunk is nemreg szokott at sajat szobaba, azt hittem nehez lesz, de sokkal nyugodtabban alszik, nem ebred fel minden mozdulatunkra vagy a horkolasunkra.

2011. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat.

Nagyon sokat forgolódik még mindig.Így én sem tudok aludni.Hát...lehet lesznek álmatlan éjszakáim.

Nagyon éberen alszik.

Ha megroppan az ágy már felkel pedig a cumit vissza kell adnom neki.

2011. okt. 16. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Kitartas! Eleinte en is sokszor atjartam hozza ejszaka, most 1 honapja, hogy kulon alszik, ha sirt, akkor magamhoz oleltem es ha visszaaludt akkor visszaraktam a kisagyba. Mar 2 hete egyaltalan nem kell atmennem hozza, reggel uresen van mellette a cumisuvege es a jatcocumit is mindig megtalalja.
2011. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!