Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek őrültség ikrek...

Szerintetek őrültség ikrek után kis korkülönbséggel bevállalni a harmadik babát?

Figyelt kérdés

Esetleg vki volt így? Ha igen,akkor direkt vagy véletlen jött össze?

Persze mki válaszára kíváncsi vagyok!


2011. jún. 8. 15:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Őrültségnek nem nevezném, csak nagy bátorságnak!

S aki ezt bevállalja, az előtt le a kalappal!

Nekem csak egy lányom van, de el sem tudom képzelni, ha többen lenne. :):):)

Úgyhogy minden elismerésem, és nem tartom őrültségnek. Merész dolog, persze minden pozitív oldalával együtt.

2011. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is őrültség:-)

Ha meg van hozzá az energiátok,lehetőségetek minden téren hogy egy harmadikról is gondoskodjatok, miért ne:-))?

A legszebb dolog a világon a nagy család:-)

Én is a kis korkülönbség híve vagyok, mi most várjuk a másodikat, az első 2 éves lesz a jövő hónapban.

2011. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerösöm akinél az ikrei és a harmadik gyerek között másfél év korkülömbség van.

neki volt babysittere már eleve az ikreknél + anyósa is egy faluba lakott vele. náluk véletlen volt. többet nem is lehet gyereke, mert túl korán jött a második terhesség

2011. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha az ikrekkel jól boldogulsz, nem hiszem, hogy megterhelő lenne egy harmadik gyerek, akár kis korkülönbséggel sem.
2011. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag és fizikailag bírjátok, akkor nem az!
2011. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ikrek után felüdülés lesz az egy pici, fele annyi szoptatás stb. anyagilag meg szintén jobb a helyzet, ott van a sok babaholmi az ikrektől. Én bevállalnám, persze ha a fizikálisan és lelkileg is kész lennék rá.
2011. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nem merném :) És mi van ha megint ikrek lesznek? :)) 2 kicsi és 2 pici. Húúú én nagyon gyáva vagyok. De egyébként nem tartom őrültségek, aki bemeri vállalni, meghajolok előtte :))
2011. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 TKI Ibolya ***** válasza:
100%

Nem őrültség!Ha te úgy érzed hogy fizikailag és szellemileg is bírod akkor hajrá!


3 gyerekes anyuka

2011. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi hogy máris ennyien írtatok!

05.34.-es! Hogy érted,hogy azért,mert hamar jött a következő baba,nem lehet több gyereke? Milyen összefüggés van a kettő között?

Egyébként még nem vagyok terhes,csak én is úgy gondolom,hogy jobb a kis korkülönbség. 5-6 év múlva kezdjek megint mindent? Így legalább már sok minden megvan. Na meg persze "önző" módon arra gondoltam,hogy az életemnek ezt a szakaszát ennek szentelem.Ha mondjuk 1 vagy 2 év múlva visszamennék dolgozni,aztán csak3-4 év múlva bevállalni a következőt,az az én munkámnál azt jelentené,hogy újra mindent a nulláról kezdeni...Mindegy,nem is ez az első és legfontosabb,de talán ha az ikreimmel elboldogulok,még egy babával is túléljük:)

Az nekem is eszembe jutott,hogy mi lenne ha megint ikrek lennének...:))Háát,nem tudom...az elsőnél sírtam amikor megtudtam,most már csak nevetnék rajta. A dokim is "megkért",hogy lehetőleg eggyesével essek teherbe újra:DD)

2011. jún. 8. 16:18
 10/25 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a helyzet.


2006-ban megszülettek a fiaim, aztán terveztünk egy kistesót 2 év korkülönbséggel, ő lány lett és 2008-ban született, majd védekezés mellett becsúszott még egy kisfiú rá másfél évre. :)


Nekünk anyagilag belefért, sok segítségem van, igazából az ikrek után már nem tűnt nagy kunsztnak bevállalni még több gyereket. És mi most vagyunk kerek egész. :)

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!