Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós kisfiam 1 hete állt fel...

9 hós kisfiam 1 hete állt fel először. Mikor fog lépegetni, majd menni?

Figyelt kérdés
Nem sürgetem, csak kíváncsi vagyok.
2009. máj. 2. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de erre nincs válasz. Minden baba másképp csinálja, nem biztos, hogy amiért hamarabb felállt hamarabb is fog menni.
2009. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hónaposan állt fel egyedül a kiságyban a kisfiam,és csak 11 hónaposan kezdett el egyedül menni.Bár lépegetni a bútorok mellett már jóval hamarabb tudott.

1 éves kisfiú anyukája

2009. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 9 hósan állt fel, két héttel később már ment a bútorok mellett kapaszkodva. Most 11.5 hós, de még mindig nem megy egyedül. Már nagyon várom, hogy elinduljon.
2009. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam 8 hosan állt fel eloszor, aztán kb 1 honapig csak mindenhol felállt, felhúzta magát, kozben megtanult mászni, majd ujabb kb 1 honapig csak bútorok mellett lépegetett, egyre bátrabban, 10,5 honaposan elindult, azota meg sem állt. tényleg minden baba más tempoban csinálja. nekunk 2,5 honap volt az onállo, vezetés nélkuli járás onnét kezdve, hogy maga felállt.
2009. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!