Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippelős, loptam! Kiről...

Tippelős, loptam! Kiről beszélek? (F, v. L, mennyi idős? )

Figyelt kérdés

- 75 cm, 8,7 kg

- rutinosan forog

- tolatva és oldalra kúszik, illetve

kutyába felnyomja magát

- ha kicsit döntött helyzetben van, onnan ülésbe tudja húzni magát és meg is tartani

- játékokat egyik kezéből a másikba veszi, ha nincs túl messze, oda tud araszolni hozzá

- idegeneket megismeri, de ritkán fél tőlük

- még nem vettem észre, hogy megértene dolgokat, mintha a nevére figyelne, de nem vagyok benne biztos


Alkérdés: szerintetek mikor várhatom a következő lépcsőfokot a fejlődésében, ami gondolom a mászás lesz? Vagy a felállás kapaszkodva?


2011. okt. 18. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

6 hónapos kisfiú


enyém még ülés előtt mászott (5,5 hósan) így nehéz ezt megmondani mikorra várhatod :/

2011. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sztem is 6 hós kisfiú.
2011. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7 hós kisfiú
2011. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6 hós kisfiu. 100as hogy F, mert jó nagy:)
2011. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik le se tagadhatná.


Ő egy kisfiú és 6 hónapos, de már a hetedikhez közelebb van :)


Örülök, hogy eltaláltátok, mert ezek szerint korának megfelelően fejlődik.

2011. okt. 19. 07:41
 16/19 A kérdező kommentje:
Még egy kis megjegyzés: mikor még nem tudtuk a nemét, már akkor is picivel nagyobb volt az uh-n mint az átlag. Akkor mondtam, hogy ha tippelni kéne (népi babonákban nem hiszek), ennek a tényezőnek az ismeretében kisfiú lesz. Így is lett.
2011. okt. 19. 07:43
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba nagysága nem a nemétől függ.Ismerek több olyan anyukát akik 4000 gr feletti kislányt szültek az én kislányom pl. 4400 gr-mal született.
2011. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Persze ezt nem kötekedésnek szántam!!
2011. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a sógornőm mondta, hogy tutira kisfiú, mert széles mellkasa van (neki egyébként 2 fia). Hát, kislány lett. Igaz, hogy elég nagy, mert majdnem ő is 4 kg.
2011. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!