Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetes babám miért nem...

14 hetes babám miért nem fordítja oda a fejét ha beszélek neki vagy rázom a csörgőt?

Figyelt kérdés
a hallása rendben van, mert mikor szopi közben halkan hozzászólok, megriad. ugyanez van ha félálomban rálépek a a parkettára és megreccsen, vagy nyikorog egy ajtó stb. Én azonban hiába próbálom felkelteni a figyelmét. Csak akkor sikerül ha észrevesz, mondjuk akkor boldogan mosolyog.
2011. júl. 15. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennnyi idős és esze ágában nincs odafigyelni, ha szólok hozzá! Szerintem ne aggódj ezen, mert egyébként én is úgy vettem észre, hogy rendben van a fiam hallása. Szerintem csak, ha leköti valami a figyelmét, akkor nem érdekli, hogy én dumálok neki.
2011. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én Kisfiam 5 és fél honapos,és kb 4 honaposan forditotta oda a fejét ha csörögtem neki.Szerintem idő kell amig megtanulja,hogy ahol csörög odafigyeljen.Biztos hallja de még nem köti össze azzal hogy látni is akarja...vagy szimplán nem köti le annyira.

További Szép Estét!

Üdv:Anita

2011. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kiírni én is. 10 hetes, a hallása jó, hirtelen zajokra össze is rezzen. De nem fordul oda. Akkor megnyugodtam! Csak mert a védőnő már pár hete próbált vele, persze semmi.
2011. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert még kicsi hozzá
2011. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj, de megnyugodtam! Akkor türelmesen várok, míg érdekelni fogja annyira hogy odaforduljon :) köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 15. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!