Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le arról,...

Hogy szoktassam le arról, hogy harap? Lassan 11 hónapos, kint van már négy foga és állandóan harap, de főleg csak engem. Biztos érti, ha rászólok, de szerintem azt hiszi, csak játék, mert kinevet. Mit lehet vele csinálni? Eléggé fájdalmas.

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Erélyesebben szólj rá,told el a fejét. Hangosan mond neki hogy "NEM!!!"

Hátha segít :S

2009. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam is állandóan harapott.Kb olyan 1-másfél éves korára szokott le róla magától.
2009. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hós,6 foga van,és CSAK engem harap meg.Sztem is magától le fog szokni róla(az első fiam leszokott)ettől függetlenül én mindig mondom neki,h nem szabad,mert ez fáj nekem.
2009. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Verd ki a fogát.
2009. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugye most viccelsz utolsó válaszoló???????????

:SS

2009. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A 4-es javaslatra:

Ha kommentet írsz, tartsd be a következőket:

.....

Ne menj bele felesleges vitákba! .....

Köszi

2009. máj. 2. 21:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Már többször rászóltam hangosan, volt hogy el is pityeredett. Egyszer próbáltam, hogy megrázom kicsit, de akkor is csak nevetett. Eljátszottam, hogy sírok, mert fáj, de szerintem még azt nem érti. Hát próbálkozunk, de azért köszi mindenkinek.
2009. máj. 2. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Megráztad?? :O Ezt hogy érted?
2009. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 21.52-es!Te pedig tedd tele a jó édes anyukádat!A moderátorok az ilyen választ miért nem törlik ki??????HALLÓ!!!!!Szelektálni kellene!!!!!!
2009. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En nem vagyok a verekedes hive de egyszer annyira megharapot hogy odasuhintottam a szajara de eleg erosen es raorditottam hogy NEMszabad. Azota ha harapni akar eleg ha halkan mondom neki hogy nem harapsz es mar csak megerinti finoman ott ahol epp harapni akart. Nem akartam soha ilyet csinalni de hirtelen jott....bantott sokaig a dolog mert biztos ennelkul is leszokott volna errol de ez mar megtortent.

Csak az esetunket irtam le hogy sajnos neha rosszat csinalunk de hatasos.

2009. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!