Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik baba mellett tartotok...

Akik baba mellett tartotok kutyát, mennyire tudtok tisztaságot tartani?

Figyelt kérdés
15 hós a lányom, most beszereztünk egy kis tacskót. Kint van az udvaron, eddig nem engedtem a kislányom közelébe, és igyekszem mindenre figyelni, hogy ami "kutyás", azzal ne találkozzon a gyerek. Kicsit viszont úgy érzem, túlaggódom a dolgot. Ti mire figyeltek mindenképpen? Milyen "szabályokat" tartotok be? Nemsokára kistesót is szeretnénk, kismamaként mire kell figyelni?
2011. okt. 19. 21:58
1 2
 11/12 Bogyo110 ***** válasza:
Szia!nekünk van egy szobacirkálonk a lakásban a 8.5 hónapos kislányommal egy légtérben.Annyit csinálok hogy mivel mindenhol parketta van 2-3 naponta seprek és általános fertőtlenitő zerrel felmosok ennyit tudok tenni de nagyon jól megvannak most kezdödött a kúszás nálunk és most igy üldözi a kutyust!
2011. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk hamarabb volt kutya, mint gyerek, és bent a lakásban. Kezdetektől együtt vannak, a gyerekszobába is bejáratos a kutya. Bár a gyerek ágyába nem fekszik be, a kanapén pl. együtt szoktak ücsörögni. Én nem mosom minden percben a gyerekem kezét, fölösleges, úgyis állandóan piszkálja a kutyát, evés előtt persze igen. Én naponta porszívózok, de ha nem lenne kutya, akkor is megtenném. És persze rendszeresen van féreghajtás, oltás, fürdetés. Azt nem hagyom, hogy a kutya táljait fogdossa, szerintem gusztustalan. Ennyi. Egészséges kutya mellett a gyereknek semmi baja nem lesz, sőt, kifejezetten jót tesz az állandó "allergén" a környezetében. Kismamaként sem figyeltem ennél többre.
2011. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!