Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves koruktól állhat fel...

Hány éves koruktól állhat fel a fiú babák fütyije?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 18:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
hát én pont tegnap jártam úgy hogy a fürdetésnél felhúztam a fiam pöszijét és utánna láttam hogy rendesen merevedése lett.hát én lehidaltamm hogy felizgattam a fiamat :-(( még sosem volt ilyen pedig már régóta húzogatni kell neki.csak mostmár teljesen és 1-2 pecig piszkálgattam mire sikerült.de végig vigyorogta. 7 hós
2011. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mikor még terhes voltam és ott voltunk az ultrahangon, azt mondta a dokim hogy már az anya pocakjában is van már erekciójuk. :)
2011. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kezdettől, igen. Ha kibontom a pelusból, és "áll a zászló", gyorsan rá a másikat, mert különben flottul lepisil. Ja és fürdetés során, ha tisztítom neki, akkor is. (és tényleg ő is vigyorog közben) Eleinte majdnem zavarba jöttem, mert ugyebár ő az első kisfiam, (van már egy nagy lányom) dehát kérem, máris látszik, hogy férfiból van.:D
2011. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen én azt olvastam, h pelenkázáskor a hőmérséklet hirtelen változása miatt merevedik be a babák kukija...aztán frankón fejen pisilik magukat, v minket :D
2011. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! :)
2011. okt. 22. 12:31
 16/18 anonim ***** válasza:

21:48


Az én kicsim égnek álló kukival lubickolt a 18 hetes UH-n :))) jót mosolyogtunk a dokinénivel. De legalább egyértelmű volt, hogy öcsivel van dolgunk :)))).

2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Èn így születtem! :)))
2016. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Jeszyke válasza:
21%
Ha egy kisbaba cumizza anyukája kebleit, akkor feláll neki. Különösen, ha közben anyuja cirógatja a kicsi végbelét, puszilgatja vagy cirógatja kicsi heréit vagy hímvesszejét. Ez teljesen természetes dolog. Egy kicsi ovis barátnőm elvitt a bokorba, és az aranyesőjét a kezemre engedte. Úgy felállt, mint mikor 13 éves lettem.
2017. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!