Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek előny vagy hátrány...

Gréta0215 kérdése:

Szerintetek előny vagy hátrány, ha egy férj tud főzni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mindenképpen előny! Bárcsak az enyém is tudna :) mert én utálok :(

de miért lenne hátrány?

2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne hátrány? :)
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Persze minden készség előny.

A tudás még csak egy dolog a hajlam is sokat számít meg a tudás minősége.


A férjem tud pár ételt - hagymás rostélyos,sült csirke, pörkölt, rántotta,- de nem kérem hogy főzzön.

Éhen nem halna de nincs befogva hogy főzzél szivem..

2011. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Előny

Bármit megtud,ha 1x megcsináljuk együtt,utána leirom neki hogy hogy kell,részletesen,onnantól 1-2 étel kivételével nagyon finomra meg tud mindent.

Sőt,van jópár kaja amit csak ő csinálhat.

Plussz ami dagasztós,azt ő csinálja (meg a gép mióta van),de kisajátitotta,mondván én gyenge vagyok dagasztani,ő az erős:D

nem ellenkezek,hanem élvezem

2011. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Számomra hatalmas előny lenne, pedig semmit nem tud a konyhában megcsinálni. Az a baj, hogy túlzottan én sem vagyok ügyes a főzésben, bár valóban igyekszem. Nagy előny lenne!
2011. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Előny lenne nekem.

Sajnos mindketten bénák vagyunk a konyhában.

Szerintem nálam rosszabbul senki nem főz. Én még a sima főtt tésztát is elrontom, de néha még az előfőzött mirelit kajákat is :(

2011. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kétoldalú az érme....


előny: ha te nem tudsz, vagy beteg-rosszul vagy stb akkor a párod megcsinálja, ki vagy szolgálva


hátrány: hiába szeretsz kotyvasztani netalán, de beleszól, hogy bezzeg ő így vagy úgy csinálná és akkor finomabb lenne


Nálunk a férjem a teán és a vajas kenyéren kívül semmit nem tud és ez így van jól :)

2011. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is a két érmére gondoltam!
2011. febr. 9. 13:42
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Az érmés vagyok :)


Pontosan, és sokan erre nem gondolnak. Mert azért csak egy kicsit megalázó, hogy elvileg ugye a nőnek kell tudnia főzni az évszázados-ezredes szokások alapján. S a férfiak igencsak durván tudnak megnyilatkozni.


Én pl. a falra másznék de legalább ráborítanám, ha beleszólna a főzésbe. Nem is teszi, csak ha szólok, (reggeli, ebéd, vacsora mikor mi) akkor jön mindenki rohanvást az asztalhoz. :)


Szeretek és elvileg tudok is főzni-sütni. A férjem imádja a főztömet és a kicsim is. Egyszer meg is jegyezte az anyós, hogy de jól van tartva, mert már pocakot eresztett (meg úszógumit is, holott mikor megismerkedtünk baromi sovány volt :D ) erre a párom: Hát jobban is főz mint te :) azt hiszem ettől dagad a bögyöm rendesen.

2011. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nálunk előny. Mindig megdícsérem, nem akarom, hogy elmenjen a kedve.

Persze ő nagyon szereti az én főztömet, de ha valami nem sikerül a legjobban, akkor megmondja a véleményét, de nem akadok ki rajta.

2011. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!