Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljem túl hogy a párom...

Hogy éljem túl hogy a párom nem köszöntött fel anyák napján?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szóval nem mondott semmit anyák napja alkalmából pedig nagyon jól esett volna. Ma reggel nem igen szóltam hozzá nagyon rossz kedvem van emiatt. Elment ügyeket intézni és egyszer csak hazajött egy pici rózsás cserepesvirággal hogy azt a kisfiam adja majd ő elővett egy nagy cserepes orchideát hogy ezt meg tőle kapom. A pici virágot a pici fiamtól elfogadtam de az ő virágát nem. Mondtam neki hogy nem másnap kell gondolkodni és futni virágért mert látja rajtam hogy vmi bajom van. Sokkal jobban esett volna ha tegnap csak egy mondattal elejti hogy boldog anyák napját ad egy puszit és kész. Nem kell nekem a drága virág csak a gesztus. Értitek mire akarok kilyukadni? Egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta még most is kerülget a sírás. Nem ezt vártam volna.
2009. máj. 4. 11:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj meg,de szerintem nagyon kedves gesztus volt tőle! Elvileg anyáknapján a gyerekek köszöntik az édes anyjukat, nem a férjek a nejeiket.Én monsjuk kaptam egy szál virágot,de akkor se haraudtam volna meg ha nem kapok.Majd ha a fiam akkora lesz tőle úgyis fogok minden évben kapni valamit, főleg oviban erre még külön oda is figyelnek, meg műsort adnak ilyesmi.Szerintem nem kéne meg haragudnod ezért, végülis felköszöntött.És még mindig rosszabb ha a születés napodat, vagy a házassági évfordulótokat felejti el.Nem?

Szerintem próbálj megnyugodni,és tovább lépni!

Remélem nem bántottalak meg.

2009. máj. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
A mi lányunk 5 hónapos, ő még nem tud felköszönteni. A férjemtől meg nem is vártam.. hisz nem az ő anyja vagyok... :) Szerintem nagyon érzékeny vagy..
2009. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az első válaszolóval. Utólag kár vádaskodni. A férjed legalább próbálta helyrehozni a dolgot, de a reakciód eléggé elkeseríthette.

Ha mindenből ekkora drámát csinálsz, csak a saját életedet keseríted meg szerintem. Van egy gyönyörű gyereked, egy kedves férjed, aki lehet hogy feledékeny, de legalább igyekszik... sokaknak ennyi elég a boldogsághoz.

Speciel én sem kaptam semmit anyák napján, este mondtam is a férjemnek, hogy jól esett volna, ha felköszöntenek. Ő meg rámcsodálkozott, hogy jé, ő azt hitte, csak nagyobb korban szokás, mikor a gyerek már felfogja hogy miről van szó, és azt gondolta, hogy majd akkor kell segítenie ajándékot gyártania a gyereknek. Mondtam, hogy persze lehet úgy is és sokan úgy is szokták, de én érzelgősebb vagyok és jól esett volna. Mondta hogy oké, bocsi kárpótlásként ő mosogat vacsi után és én meg vegyek egy extra fürdőt vagy olvassak vagy amit akarok, holnap meg kapok virágot. Mondtam, h legyen inkább egy fini bonbon és megesszük este egy jó dvd közben - végül a filmet az első 5 perc után elkapcsoltuk érdeklődési kör megváltozása miatt, de a bonbon elfogyott :)

Szóval ő nem tudta, hogy én erre vágyom, és ezt el is hiszem neki. Örülök, hogy végül képes voltam sértődés nélkül intézni a dolgot, hogy én is megkaptam a plusz kis törődést és neki sem esett rosszul ahogy ezt "kiharcoltam" - mindenki elégedett...

2009. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Hát nőnapra sem kaptam semmit...

És a lényeg hogy ez lett volna nekem az első anyák napja. És igen, én elvárom hogy a gyerekem apja engem is felköszöntsön anyák napján ha már az anyjával nincsenek jóban. Az első házasságából született gyerekét is bármikor hozhatja hozzánk szinte ő is az anyukájának tekint, egyszer már meg is kérdezte hogy ha sokat itt alszik akkor én leszek az anyukája? Szeretem őt is. Ezért esett volna jól tegnap egy aprócska mondat.....

2009. máj. 4. 11:24
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon aranyos ferjed van. latta, h szomoru vagy ez miatt es megprobalt a kedvedben jarni. Menj oda hozza es adj neki egy nagy cuppanost, felesleges ilyen aprosagokat igy felfujni:-)szerintem a kovetkezore mar biztos automatikusan kapod a viragot. Ido kell mig kialakulnak ezek a csaladi szokasok.
2009. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kellene ezen fenn akadnod, a lényeg, hogy eszébe jutott. elmondtad neki, hogy fontos, hogy a napján köszöntsön fel, de lépj tovább.
2009. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem se köszöntött föl a párom. Anyukám mondta mikor köszöntöttem telefonon hogy nekem is boldog anyák napját. Szóvá tettem a páromnak azt mondta húsvétkor sem locsolt meg így anyák napja is elmarad. De ha most meglocsolhat vízzel akkor fel köszönt. Hozzá teszem húsvétkor még elég rosszul voltam nehezen gyógyultam fel és a lábam is be gyulladt injekciózni is kellett. Így nem volt kedvem húsvéttal foglalkozni. De szokott kergetni vízzel a párom. :-) 6 hetes a kislányunk holnap. :-)

Szerintem az lesz igazi anyák napja mikor megyünk az oviba és szét sírjuk magunkat ahogy hallgatjuk gyermekünket verset mondani. Boldog vagyok hogy anya lettem és nem hiányzik hogy a párom köszöntsön most. Mikor rám mosolyog ez a kis tündér lánykám az az igazi ajándék! :-)

Azon nevetek és az a fúra hogy eddig arra a kérdésre hogy anyja neve eddig az én anyukám nevét adtam meg most viszont én vagyok valaki anyukája. :-)

Örülj hogy a párod utólag fel köszöntött. Van annyi gond probléma kár ilyenen ki akadni. Az a fő szeressétek egymást hisz egy kis család lettetek. :-))

2009. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Én este elaludtam,mire a párom olyan hangosan ette mellettem a zacskós kekszet hogy felébredtem.Bekapcsolta a dvd lejátszót és nekem csak potyogtak a könnyeim.Készített a baba nevében egy videót a kedven zenémmel és a közös képeinkkel,és mindegyik kép alá írt egy köszönetet.Amitől már végképp bömböltem az az a kép volt ami a szülőszobán készült és azt írta alá,hogy KÖSZÖNÖM AZ ÉLETEM.Fantasztikus volt,ma is megnéztük a kisfiammal.
2009. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Jóóó, lehet hogy egy kicsit felfújom a dolgot valószínű azért mert mostanában történt egy-két kiborító esemény a családban és lehet hogy most jött ki rajtam igazán.

Köszönöm a hozzászólásokat.

2009. máj. 4. 12:31
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld ilyeneken magad. Vannak rosszabb dolgok, rosszabb férjek az életben. Ha ezen kívül minden rendben köztetek, akkor annak örülj. Én pont azon lepődtem meg, hogy hozott nekem virágot, pedig még csak pocakos vagyok. :)
2009. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!