Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljem túl hogy a párom...

Hogy éljem túl hogy a párom nem köszöntött fel anyák napján?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szóval nem mondott semmit anyák napja alkalmából pedig nagyon jól esett volna. Ma reggel nem igen szóltam hozzá nagyon rossz kedvem van emiatt. Elment ügyeket intézni és egyszer csak hazajött egy pici rózsás cserepesvirággal hogy azt a kisfiam adja majd ő elővett egy nagy cserepes orchideát hogy ezt meg tőle kapom. A pici virágot a pici fiamtól elfogadtam de az ő virágát nem. Mondtam neki hogy nem másnap kell gondolkodni és futni virágért mert látja rajtam hogy vmi bajom van. Sokkal jobban esett volna ha tegnap csak egy mondattal elejti hogy boldog anyák napját ad egy puszit és kész. Nem kell nekem a drága virág csak a gesztus. Értitek mire akarok kilyukadni? Egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta még most is kerülget a sírás. Nem ezt vártam volna.
2009. máj. 4. 11:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tegnap nem tudott elmenni virágért.Szerintem nagyon szépen felköszöntött téged.Örülj neki.
2009. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell ekkora feneket keríteni ennek az egésznek?És ha elfelejtette, és ha sok a dolga?Persze nekem se esett volna jól, ha megfeledkezik róla a férjem, de csak 1-1 szál virágot kaptam, azt is a kertünkből.Na és?NEm az a lényeg, hogy szeressen?És főleg miután gondolt rád, még el sem fogadod?Hányszor kaptal úgy ajándékot, virágot, amikor nem is gondoltad volna...
2009. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg Te nem az Anyukája vagy, hanem a párja. Miért köszöntött volna föl? Gondolom a Nőnapot nem felejtette el.
2009. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán ne emészd magad. most, h olvastam soraidat, nekem ez eszembe sem jutott tegnap. egyedül anyukám mondta, neked is boldog anyák napját. ennyi. szerintem ne foglalkozz vele!

5 hónapos kisfiú anyukája:)

2009. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt kár rá haragudnod. Nem hiszem, hogy ha nem köszöntött fel, attól még összedől a világ. Volt, hogy az én férjem is elfelejtette az anyák napját vagy a születésnapomat. Én nem csináltam belőle ügyet, hiszem nem az a fontos, hogy az év egy bizonyos napján gondoljon rám. Az a lényeg, hogy érzem, hogy bármikor a támaszom, ha valami gondom van és tudom, hogy akkor is szeret, ha éppen nem hoz virágot vagy ajándékot..
2009. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán értelek.Biztos még a hormonok mondatják ezt veled.Ha minden apró figyelmetlenségbe belehalnánk, már nem lennének nők a Földön.
2009. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

Enyém az alsó kérdés,

nőnapon sem kaptam semmit.

Húsvétkor is csak délben locsolt meg, addigra jött rá miért nem szólok hozzá.

2009. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, de a párodnak nem vagy az anyukája! Miért kéne neked bármit is mondania. Az nagyon szép gesztus volt, hogy a pici nevében vett virágot. De az egyáltalán nem szép tőled, hogy az övét nem fogadtad el, bár nem is kellett volna vennie. Legalábbis nem anyák napjára, hanem csak úgy szeretetből. Szerintem neked kell bocsánatot kérni!

Én nem kaptam semmit, de nem is várom el. A lányom még csak 2 éves, a férjem meg nem olyan tipus, hogy a lányom helyett gondolkodjon. Szerintem ezt nem kéne erőltetni.

2009. máj. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem az apuka dolga, hogy ezen a napon felköszöntse az anyukát.

Én is csak egy puszit kaptam, de azt sem anyáknapjára, hanem a 12 éves évfordulónkra.

2009. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Mi anyukák és nők vagyunk a felelősek azért, hogy milyen szokások alakulnak ki a családban. Én a hétvégén vagy 5-6 alkalommal is kaptam virágot a férjemtől és a gyerekektől, ahányszor csak kimentek a kertbe, mindig hoztak nekem egy szálat. De vasárnap reggel én voltam az első, aki egy szál virággal megköszöntem anyósomnak a férjemet! És ezt szívből tettem, mert nélküle nem lenne egy ilyen aranyos és kedves férjem!
2009. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!