Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirjátok, hogy köszöntött...

Leirjátok, hogy köszöntött titeket a baba apu vagy más segitségével anyák napján? Osztozzunk egymás örömében!

Figyelt kérdés
Apa picifiam( 6 hós) nevében egy bonsait adott át, pici fa a pici babától édesanyának felirattal. A párom nem az az érzelgős típus, de ahogy a kis fát néztük igy hárman, kezében a bébivel, mindkettőnk szeme könnyes lett az örömtől. Annyira jó élni ezekért a pillanatokért!
2009. máj. 3. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvastam most leveled,nekem is könnybe lábadt a szemem :) Az én férjem,és édes kis fiam meglepett engem egy gyönyörű orchideával :)Ennél nagyon boldogságot nem is tudnék elképzelni,imádom a családom! :))
2009. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én egy csokor gyöngyvirágot kaptam a 9 hónapos fiamtól, és ágyba hozták Apával a kávét reggel. Ja, és a férjem foglalkozott vele, miután fél 7 körül felébredt, és én aludhattam 8-ig:)))
2009. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de irigykedek...én tavaly se kaptam semmit így, meg most se...a kisfiam még csak 18 hós, a férjem szerint meg nem az ő (a férjem) anyja vagyok, mit köszöntgessen:(((

Pedig amúgy általában normális, nem értem miből állna neki ez a gesztus.

Na nem akarom más kedvét rontani:)

Boldog Anyáknapját!

Sziasztok

2009. máj. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Reggel felébredtünk és ezután a férjem elment virágért ( 3 szál vörös rózsa) és a 7 hetes kisfiam "átadta" a virágot. Aranyos volt.

2009. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
en meg nem kaptam semmit lehet nem is fogok,a lanyom most nincs othol ott aludt a mamanal,de majd meglassuk.
2009. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én is 3szál vörös rózsát "kaptam" a 8.5hónapos kislányomtól,apa segítségével.olyan édesek voltak...
2009. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már tavaly is kaptam, pedig szülés előtt voltam, de hát mégiscsak ott volt már egy baba, csak még bent lakott:)Biztos ma is kapok a 11 hós kisfiamtól. Biztos ha majd a bölcsibe, oviba anyák napi műsor lesz végig bőgöm az egészet:)
2009. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4 nap múéva lesz 2 hónapos

Kedvenc filmem dvdn, egy kulonleges sör és egy doboz bon bon volt a meglepi :)

2009. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos lánykámtól egy szál rózsaszín rózsát kaptam, nagyon örültem neki, jó édesanyának lenni.
2009. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó Nektek.Az Én férjem felfogása egyezik a 10:01-es -el.Ráadásul az még rosszabb,hogy Én tavaly anyák napján adtam Életet a lányunknak és még egy puszit sem kaptam.Bocsi,nem akartam senki hangulatát elrontani,de ez miatt azért szomorúan telik a napom.Azért Boldog Anyák Napját Mindenkinek!!
2009. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!