Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éljem túl hogy a párom...

Hogy éljem túl hogy a párom nem köszöntött fel anyák napján?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szóval nem mondott semmit anyák napja alkalmából pedig nagyon jól esett volna. Ma reggel nem igen szóltam hozzá nagyon rossz kedvem van emiatt. Elment ügyeket intézni és egyszer csak hazajött egy pici rózsás cserepesvirággal hogy azt a kisfiam adja majd ő elővett egy nagy cserepes orchideát hogy ezt meg tőle kapom. A pici virágot a pici fiamtól elfogadtam de az ő virágát nem. Mondtam neki hogy nem másnap kell gondolkodni és futni virágért mert látja rajtam hogy vmi bajom van. Sokkal jobban esett volna ha tegnap csak egy mondattal elejti hogy boldog anyák napját ad egy puszit és kész. Nem kell nekem a drága virág csak a gesztus. Értitek mire akarok kilyukadni? Egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta még most is kerülget a sírás. Nem ezt vártam volna.
2009. máj. 4. 11:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is kicsit érzékeny vagy.Engem csak a nagy fiam köszöntött fel,a férjem nem mondta és virágot se hozott a pici nevében.Gondolkoztam,h szóvá tegyem-e,de rájöttem felesleges,mert attól ő még nagyon édes velünk,és tök rendes pasi.Hozzáteszem,ő nem köszönt fel Valentin-napon,nőnapon sem.Szerinte nem csak ezen alkalmakkor kell jó fejnek lenni,és gondolni a másikra.Vhol igaza van.Viszont szó nélkül fürdet,etet,takarít,vigyáz a babára,és nagyon szeret minket.
2009. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvárod, hogy a férjed felköszöntsön anyák napján (holott a FELESÉGE vagy, nem az ANYJA), akkor remélem, te is felköszöntöd őt apák napján. Merthogy ilyen is van, bár gondolom fogalmad sincs, hogy mikor.
2009. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első anyák napjánk vol most(11 hetes a lányunk) és az én férjem is elfelejtette és nekem is rosszul esett nagyon.Nem mintha enélkül nem tudnám,hogy szeret minket de jól esett volna a kis figyelmesség mert az ember nem csak elméleti,logikai lény,hanem érzelmi,lelki is.Ja, és ugye az anyósát is megköszönti az ember pedig ő sem az anyja!!!És amúgy is azt gondolom,hogy a jó példát a családban kell megtanulni és nem szerettem volna ha majd csak az óvó néni tanítja meg neki,hogy ilyenkor illik anyát felköszönteni.Mondtam is ma reggel,hogy ez nekem rosszul esett és ő bocsánatot kért mert azt mondta,h nem gondolt rá mert új még a helyzet.És végül hozott is virágot.Szerintem fogadd el és örülj neki,hogy utólag legalább ilyen aranyos volt.Engem is tegnap egész nap a sírás fojtogatott de már jobban vagyok.Csak azért mégis sajnálom kicsit mert erre az elsőre egész életemben így fogok emlékezni!
2009. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti válaszolónak üzenem hogy tudom mikor van apák napja! Igaz Mo-n nem igen tartják számon de én olyan különleges viszonyban vagyok az apukámmal hogy már csak azért is megtartjuk ezt az ünnepet. (június 3. vasárnapja)

Bocs, hogy tudom. :-)))

Nem kéne provokálni. Lehet hogy érzékenyebb lelkű vagyok a szokásosnál, úgy látszik itt is vannak olyanok akik ezt kihasználják és gúnyolódnak.

2009. máj. 5. 10:23
 25/25 anonim ***** válasza:
A gyereknek kell az anyját felköszönteni,nem a barátodnak.Valentinnapkor sem a gyerek köszönt fel,...:S
2010. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!