Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagos beosztásban dolgozó...

Átlagos beosztásban dolgozó apukával és a szülői ágyban alvó gyerekkel mennyi a szex a szülők között? Milyen gyakran hányszor és hol oldjátok meg?

Figyelt kérdés

A férjem reggel 7kor megy, este 6kor jön. A gyerekünk 4 hónapos. 1 kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk együtt, mivel köztünk alszik 6 hetes kora óta (addig küzdöttünk a külön altatásával de iszonyatos éjszakáink voltak zsinórban hetekig).

Így kialusszuk magunkat mert csak 2szer kel éjjel, szopik és már alszunk is tovább, de a szex az nem jön össze. Én a gyerek mellett a gyerekkel egy ágyban sose tudnám csinálni, főleg mi lesz ha nagyobb lesz? Napközben ugye a férjem nincs itthon. Hétvégén 4ből3-at dolgozik. Mi lesz ennek így a vége? Más hogy oldja meg? Még azt olvastam most nem késő a saját ágyához szoktatni, de később már nagyon nehéz lesz.


2011. okt. 24. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kezdésnek szerintem tegyétek az ágyát a tiétek mellé, így ha alszik át lehet menni másik helyiségbe. Ha azt megszokta mehet másik szobába. bár ha helyetek van, úgy csinálnám hogy a gyerekszobába tenném a ti ágyatokat átmenetileg a kicsi mellé, és ti költöznétek ki. vagy ha kisebb macerát akarsz, egy matracot tegyél be hozzá, és amíg megszokja a kiságyat aludj mellette így nem kell átrohangálnod, ott vagy mellette egyből.

Vagy altasd el magad mellett utána ha már mélyen alszik, kb. 20 perc tedd az ágyába.

Az együtt alvós szexre nem tudom a megoldást. 3 évesem mellettünk alszik el, de addigra én is kidőlök és itt marad. Ha ébren vagyunk még átvisszük a helyére és kb. éjfél körül felébred és visszavisszük. A kicsi 1 éves 11 órát alszik szó nélkül az ágyában úgy hogy megissza a tápszert és leteszem és kijövök. Van hogy még dumál van hoy sírdogál kicsit van hogy szó nélkül elalszik. ez már tudatos szoktatás volt, 10 hónapig üvöltött az altatásnál.

2011. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
* előző: éjfél körül felébred visszajön és nem visszük vissza akkor már ott marad reggelig
2011. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Akkor költözködünk valamiféleképp.
2011. okt. 24. 14:15
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi is átmegyünk a másik szobába, meg egyéb helyiségekbe. Nálunk ágy is van a másik szobában, de néha letesszük a matracot a földre.


A barátnőmék a szüleikkel laknak. Pontosabban a szülők laknak náluk, így ők egy szobában vannak a gyerekkel, nincs lehetőségük átmenni másik szobába, mégis megoldják.

2011. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na ez az amit nem szeretnék, elképzelni se tudom hogy ott szuszog a fiam és akkor a szexre gondoljak meg ellazuljak hozzá...:( szóval nálunk csak a másik szoba játszik.
2011. okt. 24. 14:34
 16/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig egymás mellett volt az ágyunk. Látni nem látott minket és nagyon halkan csináltuk. De mindig csak akkor miután elaludt! Most már van lehetőségünk külön szobára, de még mindig halkan csináljuk, mert papírból vannak a falak :S
2011. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!