Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Idő előtti kutacs összenövés?

Idő előtti kutacs összenövés?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél hónapos, és már alig érzem a kutacsát. Lehet azzal összefüggésben, hogy most nincs meleg, és nem veszít annyi folyadékot? A barátnőm kisfia egy héttel fiatalabb, és neki is ilyen. Ugyanaz a védőnőnk és gyerekorvosunk is.Védőnő szerint: "ha hamarabb összenő, ez van,lyukat nem vághatunk a fejére"- gy.orvos szerint minden oké. Legyek nagyon paramama, és emiatt vigyem orvoshoz? Nincs vele semmi gond, eszik(félig tápszer, félig anyatejes baba) rendesen, vidám mosolygós. Lehet, hogy túlparázom?
2011. okt. 24. 15:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy járunk a doktornőhöz, mindig megtapogatja a fejét, és rendben találja. A D-vitaminból én is már csak 2-3 naponta adok neki 1-1 cseppet, mert megnéztem, a tápiban is van belőle. Egy hét múlva megyünk az ortopédiára -kontrollra- ott is megnézetem, de lehet addig még elmegyünk a dokinénihez.
2011. okt. 24. 15:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én fiamat is műtötték 7 hónaposan?miért műtik újra?mi márciusba megyünk vissza, ő 2,5 éves
2011. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mert mostmár az ÖSSZES varrat elcsontosodott és impressziós a koponyája:(

Benyomatképződés van rajta.

És nőni sem igazán nő. 3 éves és fél éve 50cm.

2011. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves érdező, hogy belekérdezgeteg, csak nem működik a privát emailem.

Nem Évi vagy véletlen, akinek a fiátműtötték?

Milyen sűrűn jártok ellenőrzésre?A korábbiakon minden rendben volt? Hova jártok?Olyan ijesztő, hogy újra megcsinálják,nagyon sajnálom,én is félek tőle.Te szabad szemmel látod rajta, hogy nem jól alakult a koponyája?

2011. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De, sajna én:(

Bognár Prof-hoz Bp-en a magánrendelőjébe. Rtg-re az Amerikai útra.

Kerek a feje, hátul el van lapulva láthatóan, magas a homloka. A csónakfejet nem szokták újraműteni, de a lamdavarratos hátsó varratbecsontosodást igen.

A pajzsmirigye is rendetlenkedik és találtam egy ijesztőt: másodlagos craniostenosist okozhat a pajzsmirigy túlműködés. Neki már az újszülöttkori anyagcsereszűrése sem volt rendben:(

Pénteken megyünk pajzsmirigy uh-ra is.

Röviden ennyi.


Kedves kérdező: bocs, hogy ide írunk.

2011. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Semmi gond. Nagyon sajnálom, hogy nálatok ilyen súlyos a helyzet! :-(

Jobbulást, és kitartást!!!!!

2011. okt. 29. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!