Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik vettek a babának járásseg...

Akik vettek a babának járássegítőt! Szerette? Hasznos volt? Mennyit használta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

22.34-es vagyok.


a lányomat is viszem gyógytornára, lassan egy éve. ő is lábélen jár, de ez még akkor kiderült mielőtt a járás segítőt használta volna. szóval semmi köze hozzá. úgy gondolom napi 1-2 alkalom pár percig abszolút nem káros! mondom én aki ellenzi a bébikompot-de erről kikértem a véleményét a gy.tornászunknak!

2011. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok


nekunk kifejezetten ajanlotta a gyogytonasz

gondolom ez attol is fugg milyen problemaval hordod a gyerkocot

a lanyom a belso labelen jar de nagyon

gyogycipot is hord, de O szuletesetol ebben a fura pozban tartotta a labat

2011. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekünk van és nagyon szereti a kisfiam, mezei tescos, de nagyon szereti, csak úgy szántja vele végig az udvart. Amikor veszel, arra figyelj, hogy rendes háromszög alakú legyen, ne pl. ikeás tolható doboz, meg ilyenek, mert akkor a gyerkőcnek nincs hová "belépni" és hátrafelé tolja ki a kis hátát-popóját, ha menni akar vele, az pedig káros. A tescos, chicco, disney, amiket írtak nagyon jók, de pl. a fisher p. motorrá alakíthatós járássegítője pont ezért nem jó, mert ahogy szétnyitod nem tud közélépni a kisgyerkőc. - remélem érthetően írkáltam le :-)))


Én is jártam fejlődésneurológushoz, és ő is kimondottan ajánlotta nekünk, egészséges kisgyereknek szerintem semmi baja nem lehet járássegítőtől, a kérdező nem mondta, hogy baja lenne a gyerkőcének. Viszont a fejlődésneurológus kimondottan ellenezte a járókát és a kompot..ezt pedig ajánlotta, ahogy a gyógytornász is, szerintem nem lehet véletlen.


Én bátran ajánlom, főleg ha valamilyen játék van az elején, mert a kisfiam odamegy hozzá - régen odamászott - (ez is mozgás-játék) és utána odaült-guggolt-térdelt, vagy a térdére ült és úgy nyomkodta, pörgette az elejét, aztán fogta magát és felhúzta magát rajta, lépett párat, akkor megunta, megint odaguggolt-ült, szóval összetett mozgásra ösztönözte a fiamat. Én biztos a második babámnak is veszek!

2011. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!