Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van nálatok a lakásba...

Hány fok van nálatok a lakásban és miben altatjátok 1 év körüli babáitokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

21:06os vagyok, kedves kérdező én is meglepődtem a válaszokon, hiszen én sem öltöztetem túl a fiam:)

De é úgy vagyok vele, ha 24 fokba ráadok egy body-t,plüss rugit, plédet, akkor mit csinálok, ha mondjuk anyóséknál vagyunk, ahol 20 fok van???:S

Mondjuk az utcán is általában mi vagyunk a "leglengébbek", de fiam nem fázik, és legalább mikor nagyon hideg lesz, akkor is tudok még ráadni dolgokat, nincs az, hogy már most be van öltöztetve, és a nagy hidegben már nem tudom hova öltöztetni:)

2011. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21-22 fok. panel. pizsi, vastag hálózsák. engem vert a víz tegnap éjjel, és a lányom sem aludt rendesen, gondoltam melege volt neki is, így ma a pizsit lecseréltem egy hosszú ujjú bodyra és úgy a hálózsák.
2011. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vékony, de hosszú ujjú pizsi, közepesen vastag hálózsák. 26 fok van panel.
2011. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Upsz!:)Akkor mi tényleg nagyon lengén vagyunk...Nálunk kb 25-26 fok van éjjel nappal,panel 10.em.Kislányom 6.5 hónapos és nincs rajta más csak egy hosszú ujjú body,és egy közepesen vastag takaró.Ha hidegebb a lába az átlagnál(folyamatosan hideg a lába,még a nyári 35 fokban is) akkor kap egy zoknit,de azt reggelre levarázsolja a lábáról.:)De (lekopogom) még nem volt megfázva...
2011. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdezö!


Ez már nagyon off lenne, ezért privát kérdeznék.

Ott ragadtam le, hogy 14 hós a babód, és együtt alszotok. Örültem, hogy ezzel nem vagyunk egyedül, mert néha elbizonytalanodom. Nálatok ez mindig magától értetödö volt, mindig biztos voltál a dolgodban?

Nálunk 3,5hós a Kismanó, mi eleve vettünk egy babybayt, (ágyra csatolt, ágy felé nyitott mini babakiságy - nem tudom, otthon mennyire ismert). Így is kézenfogva alszunk, simizem meg puszilom sokat, persze az elsõ hajnali nyekkenésre húzom át magamhoz. :-) Nem is tudom, melyikünknek van erre nagyobb szüksége. Úgy érzem, egymás mellett a helyünk, nem igazán bírnám, hogy távolabb aludjon. De szinte mindenkinek kiságyas alváshoz szokott a babája, meg mondják is, hogy neki is jobb, ha van saját helye. Nekem egyenõre nem fūlik a fogam ehhez. Így érzem természetesnek, de néha elbizonytalanít a másik oldal magabiztos véleménye.

Nálatok volt ennyi idõ alatt valami negatív hozadéka a "tapadás"-nak, vagy ti is szeretitek így? Tervezed elöbb-utóbb a kiságyhoz szoktatást, vagy csak ha ö igényli?

Szívesen venném a válaszod, ha van idöd rá.

Köszönettel,

Lili

2011. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Off:


1. hálózsákban is fel tud állni a baba

2. az 1 évesünk külön alszik a saját ágyában, viszont a 3 évesünkkel együtt alszunk, és jól is van így. Kb 16 hós kora óta, akkor kezdte el igényelni a közelségünket.

2011. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mielött mindenki hülyének nézne, az éjjel 1 órás vagyok, privát küldtem mailt, nem tudom miért jelent meg nyilvánosan. :-)
2011. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves privátban üzenős :). nem minket kérdeztél, de erről nekem az a véleményem, hogy ahogy az anyukának és a babának is jólesik, és a "magánéleteteket" sem zavarja, akkor aludjon ott. senki véleménye ne zavarjon, ez a ti életetek. eljön az az idő, kb 3 éves kor), amikor már "nagy" lesz, és büszkén viseli, hogy a saját ágyában a saját szobájában alhat. ha mégsem, akkor majd leválasztod valahogy. most pedig aludjatok úgy, ahogy jólesik. az én lányom 1 éves, saját szobával saját ággyal, de ha jön a foga és bújik, nem kérdés hogy velünk alugyon-e. csak ennyit akartam. szia.
2011. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
alugyon=aludjon :)
2011. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi kezdetektől egy szobában alszunk a gyerekünkkel,nem is tehettem mást, mert mikor megszületett eleve csak egy szobánk volt. 1 éves koráig a kiságyban aludt mellettem, de folyton beleütötte magát a rácsokba, kopogott össze-vissza, így aztán felnőtt ágyat vettünk neki, oldalán leesés gátlóval persze, és az ágyam mellé húztam. Mai napig így alszik, mellettem, de külön ágyban.Van mindenkinek külön helye, nem kényelmetlen. Sokan bírálnak ezért, de nekünk így esik jól, hogy közel vagyunk egymáshoz. Mióta így van, altatni sem kell. Sokszor kitakarózik, így egy mozdulattal be tudom takarni és mióta szobatiszta könnyebben rá is tudom tenni a bilire éjjel. Azóta megengedhetjük magunknak h van külön szobája,játékokkal, de nem ott alszik.Nagyon sokan megszólnak emiatt de mi semmi hátrányát nem érezzük, reggelente nagy széles mosollyal vigyorog ránk.Mielőtt valaki megszólná, nem vagyunk összenőve, már ovis, és minden gond nélkül jár oviba, ott alszik, nincs vele gond, ott lehet hagyni.
2012. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!