Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki símán visszanyerte a...

Mindenki símán visszanyerte a régi alakját szülés után?

Figyelt kérdés

8 hónapja szültem és még majdnem 10 kiló + rajtam van.

Úgy érzem sosem leszek már a régi.

Nem vagyok kövér,de régen túl jó alakom volt,hogy most ilyen legyek.

Van valami jó módszeretek,amivel lehetne kicsit fogyni,ami nektek bevált így gyerek mellett?


2011. okt. 11. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az én lányom 7hónapos lesz. de én még mindig akkora vagyok mint egy hegy... jó lenne egy varázsütésre megszabadulni:( vagy 15kg van rajtam:((((

úgyogy a jó 5leteket én is várom:) ( a "ne egyél"-t köszi már hallottam:)

sok sikert neked is!!!

2011. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, akkor ne legyél drasztikus. Ha meg nem, akkor sportolhatsz nyugodtan, mellette kontrollált étkezés. Más "módszer" nem nagyon van.
2011. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első lánynál 34 kiló jött rám...szülésnél 10 le s vissza is jött...

lefogytam 25kilót,fogyókúrával meg sportal. s jött a másik baba most sem reménykedem... most 25 van rajtam...

testvérem ő pont az ellentettem...ő szülés után mindig vékonyabb volt mint terhesség előtt!

rossz a genetikám:)

2011. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel 20 kilót híztam, és fél év múlva már csak 1-2 kiló volt rajtam, pár hónapra rá az is eltűnt és fogyni kezdtem tovább. Pedig szoptattam másfél évig. Másodikkal 8 kilót híztam, és 13-at fogytam. Most 5 kilóval vagyok kevesebb, mint amikor teherbe estem. A fiam 9 hónapos, de nem szoptatok sajnos. Az egész család folyton etetne, hogy hízzak egy kicsit, de nem megy. Szerintem ez is genetika, mert semmit sem sportolok. Én ideges alkat vagyok, és a stressz szedi le rólam a kilókat.
2011. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem első baba és 13 kg-t híztam és szerencsére ez szülés után 2 hónappal már nem is látszott. Pedig faltam mindent. Szerintem genetika
2011. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tutira genetika kérdése... anyukám is két gyerek után nagyon csinos, vékony maradt... én aznap este, amikor kijöttem a szülőszobáról, már 7 kiló mínusz volt rajtam a +13-ból. Majd ahogy hazajöttünk, a második hét végére már annyi voltam, amennyi fénykoromban, úgyhogy nekem azért kellett és kell a mai napig küzdenem, hogy ne fogyjak tovább... de ez mindig így volt, ilyen az egész családunk. Szóval szerintem genetika.
2011. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én norbu update-zek, ezt tudom könnyen betartani a 3 gyerek mellett. Kalóriát számolgatni, méricskélni nincs időm, ez egyszerű, változatos, finom.
2011. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig tök vékony voltam. Egy évig szoptattam és végig rajtam volt 7 kg plusz. Miután abbahagytam a szoptatást, 2 hónap alatt lement 5 kg.
2011. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 haramia ***** válasza:
Én 58 kilóval lettem terhes, és plussz 9-el mentem szülni. Mikor hazaértem 4 nap után már csak 3 kiló volt plusszban rajtam, ami a szoptatásnak köszönhetően 2! nap alatt lement, azóta meg még 2, szóval most kevesebb vagyok mint terhesség előtt, kimondottan se terhesség alatt se szülés után nem tornáztam de a baba és a lakás ellátásáért való egész napos rohanást felér egy több órás kardio edzéssel :) no meg enni se sok ideje marad az embernek mellette. És sztem nem genetika, mert anyukám 23 kilót hízott velem és sose tudta leadni utána...
2011. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves haramia: azért még lehet genetika a dologban, hiszen nem csak az édesanyád génjeit örökölted.:) Két lánytestvér közül az egyik alkatilag az anyja, a másik az apja is lehet...bocs az offért!

A kérdésre már válaszoltam fentebb, 5 kilóval vagyok kevesebb, mint amikor terhes lettem. Kérdezőnek még annyit, hogy ne félj, nem olyan hosszú idő ám az a 8 hónap, adj időt a testednek, hamarosan csini leszel újra!!

2011. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!