Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hová "teszi" 3 hónapos...

Ki hová "teszi" 3 hónapos babáját (11hetes) napközben? Amikor ébren van, de már megvolt a játék, stb. , és tenni kéne a dolgokat, akkor hol a baba?

Figyelt kérdés
Nálam vagy kenguruban, vagy karban, ha alszik, akkor a kiságyban. De így szinte semmit nem tudok elvégezni otthon, szinte mindig karban (vagy testen) van. Van más megoldás? A pihenőszéktől azért félek, mert állítólag rosszat tesz a gerincnek. Segítsetek légyszi!
2009. máj. 4. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
eleinte hordozoban most már babakocsiban és jön ahova épp én is a lakásban
2009. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem tudott átfordulni, a franciaágyra, a játszószőnyegre tettem. Most már a játszószőnyeget a parkettára teszem, és én használom néha a pihenőszéket. Ha nincs benne sokat, szerintem semmi baja nem lesz a babának.
2009. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Szokásos vita, hogy jó e a pihenőszék, babahordozó, vagy sem. Én azt mondom, hogy ha nem lenne jó a babának, nem engednék forgalomba hozni, de mindneki azt gondol, amit akar.

Én a hordozóban vittem magammal mindehova, szépen elvolt benne. Fél éves kora után meg a babkocsiban néha-a konyhában pl. VAgy teheted utazóágyba, járókába is. De ott is hagyhatod a kiságyában, eljátszik a kezével...

És gondold végig azt is hogy most mekkora, és szeretnéd -e 2X, 3X ekkora korában is kézben tartani egész nap? -mert ha ezt szokja meg, ezt fogja követelni később is...

2009. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Az enyémek járókában,kiságyban,etetőszékben,babakocsiban és kompban voltak.Attól függően mikor hol érezte jól magát.Főleg mikor a 3-ik is megszületett.Nem tehettem meg,hogy nem csinálok a gyerekektől semmit,hiszen nem volt és nincs is aki segítsen.A háztartást viszont el kell látni,főzni kell,tiszta vasalt ruha kell...stb....

Az meg csak szoktatás kérdése,hogy a baba el tudja-e foglalni magát néha egyedül,vagy állandóan ölbe van.

Egyébként nem értem azokat az anyukákat,akik panaszkodnak,hogy 1 gyerek mellett semmit nem tudnak csinálni,és mégis fáradtak mindig.Szerintem ennyire jó dolgunk nem lesz többet mint amíg gyesen vagyunk.Ezeket a dolgokat majd munka mellett is el kell végezni,plusz ovi,suli...stb..

2009. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az én babám 6 hós koráig-amíg fel nem ült-a pihenőszékben volt,és mivel vízszintesig dönthető,semmi gondot nem okozott.Kb.3 hós koráig volt teljesen fektetve,aztán már nem.Mivel a baba teljes hosszával fekszik benne(még ha nem vízszintesbe van,akkor is)nem a hátán van a terhelés,ezért abszolút nem árthat nekik.Különben a pihenőszék egyáltalán nem káros(nem úgy,mint a babycomp,ami megosztja a közvéleményt,és a legtöbb doki és védőnő sem ajánlja)!Erről még nem hallottam negatív véleményt(szakemberek részéről).
2009. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Az enyém még csak 8 hetes, de reggelenként ha szoptott, berakoma a babhordozóba és felteszem a konyhapultra, mivel oylankor az ágyában csak üvölt.

Olyankor teszek veszek a konyhában, reggelizek és pl. ma is elaludt.

2009. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!