Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek fekete babakocsit...

Vennétek fekete babakocsit kisfiúnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Kinéztem születendő kisfiamnak egy Quinny Buzz szettet feketében. Nekem nagyon tetszik, vagány, divatos stb. Szerintetek?
2011. okt. 26. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem vennék feketét. A szomszédunkban is van egy kislány, akinek tiszta fekete a babakocsija, szintén háromkerekű, és biztos nagyon szuper, de szegény gyerek aki még még csak feküdni tud és keveset van ébren, mást sem lát benne csak a feketeséget. Én rosszul érezném magam benne, ha belegondolok. A mi babakocsink színes volt, és a kislányom imádta nézegeti rajta a mintákat, amikor ébren volt.
2011. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát én biztos hogy nem vennék de a te dolgod. Ha neked tetszik akkor ok. Az én véleményem hogy elég beteg divat ez a fekete.
2011. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én a fekete babakocsira tettem fel csörgőket stb., amiket szívesen nézegetett a kisfiam, amikor ébren volt, szóval nálunk ezzel nem volt gond :))

Amúgy nincs zárva egy babakocsi, tehát egy kisbaba látja belőle az eget, a fákat stb., nem pedig a tiszta feketeséget.

2011. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

nekünk most is fekete van, csak nem ez a márka. én szeretem a feketét, sok ruhám is van fekete, a kocsink is fekete... a baba meg nem sül bele, és nem is fakult ki, pedig egész nyáron napi szinten használtuk. a trükk:miután hazaértünk, a babakocsit is naptól védett helyre vittem, így csak addig érte nap, míg benne volt a baba.

szóval igen, vennék!

sőt nagyon szemezek az ipod-os verzióval is. csak kerülhetne fele ennyibe:)

2011. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem vennék fekete színűt. De szerencsére nem mindenkinek van olyan ízlése, mint nekem, mert akkor érdeklődés hiányában nem gyártanának ilyen színűt:) De ha neked ez tetszik, akkor ragaszkodj hozzá, és vedd meg.
2011. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem
2011. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én sem vennék feketét egy sima 2 funkciós gagyi babakocsiból, de egy mutatós buzzhoz jól áll. Ez olyan mint az autó. A Trabant nem szép feketében, de egy Audi igen. :o)
2011. okt. 27. 12:17
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
(egy baba nem szép feketében, akkor sem, ha Audiban utazik!)
2011. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Csincsy ***** válasza:
Utolsóval egyetértek! Ráadásul van az a Trabi, ami jól mutat feketében... :)
2012. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!