Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 15 hónapos babám nem...

Baj, ha 15 hónapos babám nem minden nap eszik húst?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap evett, és ma úgy alakult, hogy tészta lett az ebéd, hús nélkül. Gond az, ha időnként egy-egy nap kimarad?
2011. okt. 26. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az sem jó,ha minden nap eszik húst!!



Üdv:3gyermekes

2011. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos hogy nem baj. Az én lányom 19 hónapos, nem kap minden nap husit. Azt eszik amit mi, és ha tészta van hát akkor ő is azt kap.
2011. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sőt,nem is szabad mindennap húst ennie!!
2011. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a hús a lényeg, hanem hogy minden nap kapjon fehérjét, ami lehet még tojás, tejtermék, máj, de a hüvelyesek is tartalmaznak viszonylag sok fehérjét.
2011. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az a gond a tojással-tejtermékekkel, hogy allergiás, ezért azt nem igazán tudok neki adni. És bocsi az off-ért, de miért nem szabad minden nap húst ennie? Vmi rosszat tesz, tettem vele???
2011. okt. 26. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én szoktam minden nap húst adni Neki, mert a védőnő még régebben amikor megkérdeztem, hogy hány napot kell húst adni, azt mondta, hogy minden nap, hacsak nem kap sajtot, tojást, stb. Mivel Te azt nem adhatod, szerintem nyugodtan adjál Neki húst minden nap. De attól nem lesz semmi baja, mert egyszer egyszer nem azt eszik.
2011. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!