Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet kiütéses az egész...

Mitől lehet kiütéses az egész teste?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos és ma reggelre az egész testén pici pios pöttyök vannak. Először azt hittem melegkiütés, de az egész testén van. Hasán, nyakán nagyon sok, arcán, hátul a fején, hátán. Nagyon aggódom és nincs az orvosunk, szabin van, de holnap azért elviszem máshoz, de addigis nagyon aggódom, hogy mi lehet ez. Ötlet? Tapasztalat? Láza nincs, ugyanolyan jókedvű. Ja, most volt egy kis torokgyulladása, de csak Calcimuscot kapott rá, lehet hogy attól lett kiütéses??
2011. aug. 28. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak szoptatod, vagy tápszert kap? Esetleg új tápszer?Ha szoptatod, te mit ettél? Lehet egy új öblítő, vagy fürdető.
2011. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tápszeres már, és ugyanazt issza mint eddig. Öblítő is, mosószer is, minden ua.
2011. aug. 28. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. 10 hónapos babámnak a hasán lassan 1 hónapja folyton előjönnek apró pici piros pöttyök. Pár nap alatt elhalványodnak, majd jönnek újabbak. Leginkább a hasán vannak, itt-ott egy kettő található a lábán, hátán, karján. Nem viszket neki, nem látom, hogy zavarná. Először azt gondoltam hogy valami megcsípte, de hát nem lehet hogy 1 hónapja folyamatosan csípi valami. Aztán gondoltam tejtermékre, mert nemrég vezettem be neki, de most nem kapott, és ugyanúgy jönnek a pöttyök. Holnap most már elmegyünk dokihoz, mert visszajött szabiról, megmutatom neki. Majd megírom esetleg hogy mit mondott.
2011. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt így mikor az a bizonyos három napos láza volt. Nem volt láza amikor torokgyulladása volt?
2011. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száraz típusú a bőre?

Nálunk így kezdődött, mire eljutottunk a bőrgyógyászig (a gyerekorvos először mindenfélére gyanakodott), addigra még több lett és ő elsőre megállapította, hogy ekcémás. Nem allergiás, hanem örökletes, endogén ekcéma. Ez volt a kezdet.

3.5 éves már, a pöttyöket kinőtte, de a száraz bőre megmaradt, amire nagyon kell vigyáznunk, folyamatos hidratálást igényel

2011. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!