Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek anyásodni?

Mikor kezdenek anyásodni?

Figyelt kérdés

Arra lennék egyrészt kíváncsi, hogy nektek mikortól volt az, hogy a babó inkább nálatok(anyánál) volt el szívesen, mint mással?Mikor kezdett félni az idegenektől?

Az én babóm 4 hós, az idegeneknél mostmár kevésbé szeret lenni.Engem rögtön kiszúr már messziről, de nem sír.olyannál, akit ismer, teljesen jól el van bármeddig.Ez nálatok hogy voolt?


2009. máj. 4. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónaposan már félt az idegenektöl vagyis ha kb2 métere volt tőle akkor mosolygott de amint közelebb ért már sírt! Ez azóta is tart 7 hónapos .Anyásodni 1 hónapja kezdett olyan szinten hogy ha nem lát már kiabál! De azért az a jó hogy apával elvan fél-1!
2009. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fél vagy 1 órát ezt akartam írni:))! Amugy nem tudom ott hagyni senkinél még a nagyszülöknél sem!
2009. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam 3 honapos. O egyelore elvan idegenekkel, de latom rajta, hogy nem nyugodt. Egy percre sem teszi le a fejet es nem mosolyog, es inkabb huzza a szemoldoket, mintha tartanak vmitol. Amint atveszem vkitol, mar erzem rajta, h ellazul es minden rendben van.
2009. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8-9. hónaptól kezdődik a nagyon anyás korszak általában.
2009. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 8hós.Sose félt az idegenektől,és most sem.Nagyon jól el van bárkinél,és a ki kedves vele azzal ő is kedve.Az anyosómnál már kétszer lett otthagyva éjszakára és nem volt semmi gond.Nagyon jól érezte magát.Annyi hogy ha nincs senki a látóhatáron azt nem szereti,akkor elkezd ki kúszni a szobából,és nyöszögni, sírni. :)
2009. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 3 hónaposan kezdődött, és még mindig tart. Most 1 éves. 8. hónaptól kezdődik az úgynevezett szeparációs szorongás. Amikor rájön, hogy anya nélküle is létezik, és elmehet. Akkor kezd nagyon ragaszkodni. Ő szinte egész nap kézben akart lenni, pedig előtte szépen eljátszott egyedül. De sajna nem bújós, puszi elől elhúzódik. Ha szeretgetném üvölt. Ez anyásság?
2009. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 6hónapos múlt,másfél hónapja szinte egyedül vagyok vele,apa csak hétvégén jön haza.Ráadásul nagyon hasfájós volt és állandóan kézben volt/van,így ő szépen elvan másoknál is.Olyan 4hónapos lehetett,mikor megijedt a mély hangú emberektől(nagypapi),ha épp nem voltam látóközegben.Mostanában csak akkor sír idegenek láttán,ha ők nagyon hirtelen bukkannak fel előtte.Ez is érdekes,mert az apját is ritkán látja,de ha ő jön,majd kiugrik a kezemből :-)

Azt is észrevettem,hogy addig szépen el van maga a játszószőnyegen,míg nem lát,vagy nem hall meg-na akkor viszont addig sír,míg oda nem megyek fölvenni

2009. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!