Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikorra állt be a...

Szülés után mikorra állt be a ciklusotok?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem. Elsőnek decemberben jött meg rá pontosan 28 napra megint. utána 35 napra és most meg 33 napra. Mikorra fog beállni rendesen a 28 napra, úgy mint szülés előtt?
2010. márc. 19. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja megmondani, mindenkinél - és minden szülésnél - más.
2010. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam 2 hónap után megjött, és be is állt. Ez egyénfüggő, teljesen változó. Van akinél 1 év múlva, van akinél 1 hó múlva. Ezen ne aggódj szerintem. Max. beszélj a nődokiddal.
2010. márc. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeptember 28-án született meg a kisfiam, kereken 5 hós koráig tudtam csak szoptatni, de még azóta sem jött meg. Mondjuk nekem előtte is össze-vissza jött meg, úgyhogy én nem is csodálkozom rajta.

Egyébként tényleg teljesen egyénfüggő. Mindenkinél máshogy alakul. (B)

2010. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12,5 hónapig szoptattam. Szülés után 11 hónapra jött meg először (akkor már csak reggeli szopi volt egy kevéske), ez volt szeptemberben. A következő novemberben, majd januárban és végül most márciusban. De ez a márciusi a legelején volt, míg a többi hónap végén, szóval mondhatjuk feburárinak is - ha február több napos volna. Szóval úgy néz ki, most áll be havonkéntira.
2010. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!