Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babának lehet adni...

Keditt kérdése:

2 hetes babának lehet adni cukros teát?

Figyelt kérdés
Picim nagyon hasfájós és édeskömény teát szoktam neki készíteni mert úgy vettem észre,hogy ez az egy használ neki. Már próbáltam espumisant,infacolt,és sok más egyebet.Viszont a teát kiköpi,ha nem teszek bele kicsi cukrot.Árthat neki ilyen fiatalon a cukrozott tea? Nem sokat teszek hozzá kb 2 decihet egy kávéskanállal....
2011. okt. 28. 19:32
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen a kórházban is adnak nekik cukros vizet ezért mertem én is cukrozni a teát de azért kíváncsi voltam a véleményekre és esetleg tapasztalatokra. Nem sokat iszik amúgy a teából max egy decit egy nap.Szélcsövünk is van azt is használom.Teából a mecseket használom de simán nem fogadja el pedig ez az egy ami segít neki az emésztésben mert szopi alatt rengeteg levegőt nyel,etetés közben többször leveszem a ciciről és büfiztetem de így is elég gázosak a kis belei.A kávés kanál amivel teszek cukit elég kicsi fajta olyan mokkás vagy mi a szösz. Szerintem nem rengeteg az figyelembe véve,hogy nem is iszik belőle sokat. Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2011. okt. 28. 20:19
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

utolsónak igaza van

én is rakok a kicsim teájába az elejétől fogva, viszont nekem csak az ánizsmag tea vált be én is kipróbáltam minden drága szart régen sem volt infacol, mégis megoldották a hasfájást. sok sikert, nekem most 7 hetes és ettől a teától teljesen elmúlt a hasfájása

2011. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
vusmika! Köszi szépen :)
2011. okt. 28. 20:31
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Nekem anno azt mondta a védőnőm,hogy nagyon pici cukrot tegyek bele,mert az szinten tartja a vércukor szintjét. Szerintem nagyon pici nem árt,én tettem a teájukba.
2011. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem adnék cukrot neki semmiképp. Így szoktatod hozzá az édes ízekhez, későbbiekben ne is várd el tőle,h majd vizet igyon. Inkább írass fel a gyerekorvossal görcsoldót. A gripe water nagyon jó, de azt csak 4 hetes kortól lehet adni a babának, addig is kitartás és ha jót akarsz magadnak és a babádnak akkor inkább nem adsz neki cukros teát.
2011. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fokozatosan lecsökkenteném a cukrot, mert a kibújandó fogacskáknak árt. Mikor az én kislányom 4 hónapos lett, rendszeresen itta az instant babateákat, amik édesek, ennek ellenére, mikor hónapokkal később nyáron vízzel kínáltam szó nélkül megitta, szóval nem szokott hozzá az édeshez annyira hogy mást ne fogadjon el. (Most már a teát nem issza meg.)Az anyatej is édes.
2011. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Angol vizet próbáld ki nekünk csak ez vált be!!De én se adnék neki cukrot szegényt már most azzal tömnéd!!Mi lesz vele később!!
2011. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Én sem adnék cukrot. A kisfiam is hasfájós volt, sok mindent kipróbáltunk, de a gripe water és Laevolac szirup vált be és végszükség esetén a szélcső. Kitartás hamarosan kinövi!
2011. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
67%
NEEEMM!
2011. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Én is tettem a teájába pici cukrot. Semmi baja nem lesz tőle.

A kórházban is kapott cukros teát. De az nem is cukros tea volt, hanem szirup!!!

2011. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!