Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babának lehet adni...

Keditt kérdése:

2 hetes babának lehet adni cukros teát?

Figyelt kérdés
Picim nagyon hasfájós és édeskömény teát szoktam neki készíteni mert úgy vettem észre,hogy ez az egy használ neki. Már próbáltam espumisant,infacolt,és sok más egyebet.Viszont a teát kiköpi,ha nem teszek bele kicsi cukrot.Árthat neki ilyen fiatalon a cukrozott tea? Nem sokat teszek hozzá kb 2 decihet egy kávéskanállal....
2011. okt. 28. 19:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem!
2011. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
12%

Az angol víz (Gripe water) 4 hetes kor után adható, ne kezd el neki előbb adni!

Egy kávéskanálnyi cukor 2 dl vízben szinte meg sem érezhető! Nyugodtan adj neki, szerintem sem lesz tőle kutya baja sem! Én is teszek a kisfiam teájába, mégis megissza a vizet is, ha azzal kínálom. Mi is kaptunk a teánkba gyerekkorunkban, mégis itt vagyunk, nem lett semmi bajunk tőle, a fogunk sem rohadt ki. :)

2011. okt. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki maga dönti el, hogyan "rontja el" a babáját. Én nem adnék neki. Az én lányom is borzasztó hasfájós volt, ráadásul semmi nem segített rajta. Én még teát sem adtam neki, nehogy negatív hatással legyen a kis emésztőrendszerére. Persze lehet, hogy nem tesz kárt, de jobb félni, mint megijedni. Viszont megpróbáltam azt, hogy én iszom és hátha átmegy a tejbe. Persze nem történt semmi, de cukor nélkül ittam a teát és még úgy is kellemesen édeskés íze volt.
2011. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!