Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Temetőbe a babát kivinni mit...

Temetőbe a babát kivinni mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Anyósom és anyukám nyugszik ott, így értelemszerűen senki nincs aki vigyázhatna rá. Nagyon szeretnék kimenni hozzájuk legalább halottak napján. És jó időt is mond. Mit gondoltok?

2011. okt. 29. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nyugodtan vidd ki,nincs ebben semmi különös!

Mi 1 hete voltunk kint apósom sírját rendbe tenni a 17 hós fiammal!

Jól "eljátszott" a papával mert a síron lévő kavicsokat rakosgatta ide-oda!

Mondtam is az apukájának,hogy mennyire szeretné apósom a kisfiúnkat ha még élne!

Apósom egy nagy darab,mackós külsejű mindíg vidám ember volt aki imádta a humort és ha eggyütt volt a család!Biztos vagyok benne,hogy rengeteget játszana a fiammal!Sajnos már nem láthatta az unokáját!

isten nyugosztalja!

2011. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen a gyerekeimmel járok a bátyám sírjához. Legalább nem bőgök, mintha egyedül mennék. Nem is szeretek egyedül menni, mert akkor csak ülök a síron és sokáig sírok. Ha ott vannak velem, akkor tartom magamat.
2011. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd ki neki ez egy séta,levegőzés,amire amúgy is szüksége van.Az én fiam pár hónapos volt amikor először kisétáltunk babakocsival a temetőbe,"bemutattam" a nagypapámnak.Azóta voltunk már többször tudja hogy az a temető,nem baj ha így nő fel,hogy látja hogy elhunyt szeretteinkről még így is gondoskodhatunk,akár egy virágcsokorral,gyertyával..már 16 hónapos a fiam és segít a virág rendezésban.
2011. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2008 év végén született a lányunk. 2009-ben, 2010-ben, és idén is kivittük a temetőbe, teljesen természetes dolog, soha nem fordult meg a fejemben, hogy ne vigyük ki. Persze nem éjjel járunk kint, hanem szép napsütésben. :) Persze hogy vigyétek nyugodtan.
2011. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!