Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kaptatok Anyák-napjára a...

Mit kaptatok Anyák-napjára a babátoktól?

Figyelt kérdés
:-))
2009. máj. 5. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A babától semmit, pedig csak azt kértem tőle, hogy aznap ne kelljen könyörögnöm, hogy egyen...:o) Apa viszont tortát sütött nekem:o)
2009. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 2 éves, elment apukájával az anyósomhoz és hazafelé vettek nekem egy csokor virágot, amit a kislányom adott oda nekem és mondta, hogy Boldog Anyák Névnapját:D:D
2009. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy gyönyörű, fehér orchideát. (Apuka tudta, hogy régóta vágyom rá.) Mire "átadta" (6 hónapos múlt), egy pár virágja majdnem megsínylette...
2009. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A fia 4 hós, én tőle+apától valami kis piros cserepes virágot kaptam. De nem volt titok, mert rokonoknál voltunk, és haza felé mentünk be a virágoshoz, vagyis a férjem ment be, kérdezte, hogy akkor mit is vegyen+kinek? mondom neki, hogy Anyudnak+mamának, + valamit amit a fiamtól kapok majd. Gyenge célzás volt... :-))
2009. máj. 5. 12:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy mint a 3. válaszoló, régóta orchideára vágytam és most megkaptam férjemtől és kislányomtól.
2009. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem vártam semmit. Majd ha nagyobb lesz, és érti, hogy miről szól. ennek ellenére egy új fogacskát. :) a páromtól csokit. De amúgy is meg szokott lepni mindig. Csak úgy. :)
2009. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy nyugodt, sírás nélküli éjszakát, reggel pedig egy hatalmas mosolyt:)
2009. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
puszit
2009. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

semmi anyák napi klasszikust.

viszont minden egyes nap kapok a 6 hónapos fiamtól hatalmas mosolyt, arc- és hajsimogatást, hancúrozásra való felhívást. ez mindennél többet ér.

azt meg nem vártam el, hogy apa virágot, vagy mást vegyen, mert ha a fiam nagyobb lesz, akkor is az lesz az ajándék, ha ő elmond egy verset, énekel, vagy megölel.

2009. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első átaludt éjszakát és felkeléskor egy óriási mosolyt :) Ennél többre nem is vágytam :)
2009. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!