Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kaptatok eloszor puszit,...

Mikor kaptatok eloszor puszit, olelest a babatoktol? Mikor jon el az ido hogy magatol ad puszit vagy kimutatja a szeretetet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
10-12 hónap körül. odamászik, odabujik, megölel, puszi ad.
2010. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom egy éves, sokszor odajön hozzám és ad puszit,néha a nyakamra,néha az arcomra csak úgy, és utána hozzám bújik 5másodpercre.Olyan jól esik,néha elpityergem magam. Barátnőmék kislány viszont másfél-két évesen kezdte ezt a puszis-bújós időszakot.
2010. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 8 hónaposan kezdett ölelgetni meg simizni. Puszit még nem ad.
2010. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos kora óta ölel és puszil. Öleléskor, mikor odabújik hozzám, azt mondja nyenye, puszit szokott adni a hajamra is. És már az is előfordul, hogy megsimogat amikor mellette fekszem. Most 15 hónapos, és napi többször kapunk puszit, nyenyét és simit
2010. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már viszonylag kicsinek is bújt, de puszit a mai napig nem ad, pedig már 16 hós. Cuppog messziről, meg oda is nyomja a nyitott száját az arcomhoz, de ezt még nem mondanám puszinak. De mindenképpen érezteti, hogy fontosak vagyunk neki. Van olyan, hogy csak spontán odajön, az ölembe ül, rám mosolyog, átöleli a nyakamat és olyankor mindig mondja, hogy aja.
2010. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 éves, puszit, ölelést nem ad, bújni szokott, de azt is ritkán. Egydül a cicik kapnak simogatást és integetést, de viszont ők minden egyes szopi után.
2010. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11hónaposan ha mondtam szeresd meg anyát vagy apát,mosolyogva átölel minket kapunk egy puszit,ugy hogy kinyujtja a nyelvét.De ha magátol tör rá akkor átölel és örömében összeharapdál minket.Nagyon édes.
2010. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9 hós. Nem tudom, hogy ez már az ölelgetős rész-e.

Játszik, szólok vagy bármit csinálunk egyszer fogja magát és mászva nekem ront :) Odabújik, átfog a karjaival és úgy megszorongat, néha csíp is. A fejecskéjét meg dörgöli a mellem közé, vagy a nyakamhoz. :) Néha felnéz vigyorog és megint.

Imádom :)

2010. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!