Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok, ha a babátok...

Mit csinálnátok, ha a babátok egész nap hisztizne, mert álmos, de ha végre sikerül elaltatnotok,5 perc után felébred? (csak nappal)

Figyelt kérdés
4,5 hós, már 2 hónapja csinálja ezt. Nem éhes, nem beteg. Már semmit nem tudok tőle csinálni. Kérlek segítsetek, adjatok tippeket!
2009. máj. 5. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szopizik még? Mert én cicire szoktam tenni,és 5 perc múlva alszik, 3 hónapos 4 órát is tud aludni, de csak hason:)), a babakocsiban is úgy alszik
2009. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Csak szopik, de sajnos ugyanúgy felébred nappal, hiába cicin alszik el. :(
2009. máj. 5. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy altatod, kezben es utana teszed le? Sztem akkor azert ebred fel mert nem tudja hol van, utoljara a karodban volt most meg nem vagy sehol. Cumival probaltad mar?
2009. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sem a levegő, sem a babakocsi nem vált be, ordít... :(
2009. máj. 5. 14:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, cumi is van, amit állandóan kiköp. Próbáltam ölben is, mellette fekve is, de csak felébred. Már azon vagyok, hogy lehet hagynom kéne sírni, mert én már ezt az egész napos altatást nem bírom...
2009. máj. 5. 14:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, nem lehet hogy jön a fogacskája? Nálunk ugyanz volt, és kiderült a fogzás miatt volt annyira nyügös. De ha csak hiszti, akkor törd be. Tudom kemény, és biztos leszoltok érte, de nem kell minden sírásra felkapkodni, mert utánna azért fog sírni. Rafináltak a kicsik is.
2009. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a fogzásra, be is kenem néha az ínyét Dentinoxal, de nem lesz nyugisabb tőle, meg látszik rajta, hogy nagyon fáradt, csak nem tud aludni. Néha mikor összejön egyhuzamban egy óra alvás, utánna kb. másfél óráig nagyon vidám, le lehet tenni, elvan magában is. Nade, mikor nem tud aludni...
2009. máj. 5. 14:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam, valami alvászavara van. :(
2009. máj. 5. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha arra gyanakszol,h alvas zavar akkor erdemes megnezetni. Fajdalommentes, megeri ezt is kizarni. A Madarasz u. korhazban van alvas labor, ott foorvos az en gyerekorvosom, a leheto legjobb..csak ajanlani tudom. Ott is aludhatsz vele..
2009. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És az alvászavar korlátozódhat szerintetek nappalra? Mert éjjel jól alszik.
2009. máj. 5. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!