Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Július/augusztusi újszülöttnek...

Július/augusztusi újszülöttnek hosszú ujjú, vagy rövid ujjú hálózsákot vegyek?

Figyelt kérdés
Egy hosszú ujjút már vettem, ma majdnem vettem mégegyet, mikor felötlött bennem ez a kérdés.
2009. máj. 5. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem hosszú ujjút, mert a picik hőháztartása még nem elég fejlett, és a szervezetük nem tud eléggé alkalmazkodni a "kinti"hőmérsékletváltozásokhoz.

Vagy csinálhatod azt is, hogy minden hosszú ujjú a picin, de a hálózsák nem. Kicsit szabadabban is tud mozogni, és a picik sosem a kezüknél fáznak meg.

2009. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én julius végére vagyok kiirva.Ujjatlan pamut hálozsákot vettem,bár mi panel lakásba lakunk és ott amugy is elég meleg van.Ugyhogy attol is függ milyen meleg a lakás.
2009. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár tégla a lakás, és szigetelt is, de 26-28 fokra tavaly augusztusban is felmelegedtünk. A hosszú ujjas body és ujjatlan hálózsák ötlet jónak tűnik, köszönöm szépen!
2009. máj. 5. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az újjatlan hálózsákot szeretem, mert az alá rövid, vagy hosszú újjú bodyt is lehet adni!
2009. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám szeptemberi volt ugyan, de én egyáltalán nem is használtam neki a hálózsákot, mert születése óta hason alszik, és inkább pléddel takartam. Van egy vékonyabb, meg egy vastagabb, és ezt variálom. Ha nyáron születik, szerintem nagyon be fog melegedni, ha lesz ilyen 30 akárhány fok. Én inkább a plédre szavazok.
2009. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! az én két lányom augusztusi. A nagy melegben nem adtam rájuk hálózsákot csak egy vékony pléddel takartam be őket és egy rugiban aludtak, ami alá bodyt adtam rájuk. Sosem fáztak, de nem is izzadtak így. A hálózsákban könnyebben túlmelegedhetnek, mert az ő hőháztartásuk elég fejletlen. A túlmelegedés is lehet a hirtelen csecsemőhalál kiváltója..
2009. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!