Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki kiprobalta mar a...

Valaki kiprobalta mar a humana ejszakai tapszert?

Figyelt kérdés
es ha igen milyen?
2009. máj. 5. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
bocs, hogy visszakérdezek. humana éjszakai tápszer? ezt így hívják? én nem is tudom pontosan, miről van szó. mekkora kortól van ez? azért kérdem, mert mi az elejétől humanás tápszert eszünk, HA-st, mert a doki írja fel, allergia miatt. Nekünk is lehet ilyet?
2009. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sziasztok! a babám most azt eszi és ha nem jönne a foga aludna reggelig...

szóval a humana éjszakai tápszer nekünk eddig okés, de nem tudom, hogy a tápi ennyire jó, vagy csak a véletlen műve a dolog. ugyanis három héttel ezelőttig HA tápszert evett, többnyire csak éjjel, mert nappal nem akart enni. aztán áttérhettünk sima tápszerre és végre nappal rendesen eszik. lehet éjjel ezért nem éhes. de lehet, az éjszakai tápszer is besegít valamit :)

az ízét minden esetre nagyon szereti a fiam.

bocs, hogy nem tudok konkrétat írni. remélem Nektek beválik!

2009. máj. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!